Trwa ładowanie...
d3lf0io

Zły Idris Elba pokonał "Strażników galaktyki"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zły Idris Elba pokonał "Strażników galaktyki"
d3lf0io

Thriller "No Good Deed" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u.

W roli głównej pojawia się Idris Elba, który gra Colina, zbiegłego więźnia terroryzującego mieszkającą na przedmieściach Atlanty Terri, matkę dwójki malutkich dzieci (Taraji P. Henson). Za kamerą stanął Sam Miller. W obrazie, który po pierwszym weekendzie w USA zarobił 24,5 miliona dolarów, występują także Leslie Bibb, Kate del Castillo, Henry Simmons i Frank Brennan.

Oczko niżej znalazła się druga nowość, "Dolphin Tale 2". Kiedy w szpitalu Clearwater Marine umiera delfin, grupa pracowników poszukuje jego następcy, aby zapewnić towarzystwo popularnemu ssakowi, Winterowi. W rolach głównych występują Harry Connick Jr., Ashley Judd i Morgan Freeman. Dzieło, które na podstawie własnego scenariusza wyreżyserował Charles Martin Smith, przyniosło 16,6 miliona dolarów zysku.

d3lf0io

Trzeci i ostatni debiut top 10 notowania to "Brudny szmal" ("The Drop") na 6. lokacie i z 4,2 milionami dolarów na koncie. Obraz opowiada o byłym kryminaliście Bobie Saginowskim (Tom Hardy), który pracuje jako barman w lokalu często wykorzystywanym przez gangsterów do ciemnych interesów. Pewnego dnia mężczyzna znajduje w śmietniku małego pit bulla, którego postanawia zatrzymać. Za sprawą psa wplątuje się w prawdziwe kłopoty. Obok Hardy'ego na ekranie pojawią się również James Gandolfini, Matthias Schoenaerts oraz Noomi Rapace. Kryminał wyreżyserował Michaël R. Roskam na podstawie opowiadania Dennisa Lehane.

Oto pełne zestawienie:
1. "No Good Deed" - 24,5 miliona dolarów
2. "Dolphin Tale 2" - 16,6 miliona dolarów
3. "Strażnicy galaktyki" - 8 milionów dolarów
4. "Wojownicze żółwie ninja" - 4,8 miliona dolarów
5. "Udając gliniarzy" - 4,3 miliona dolarów
6. "Brudny szmal" - 4,2 miliona dolarów
7. "Zostań, jeśli kochasz" - 4 miliony dolarów
8. "The November Man" - 2,8 miliona dolarów
9. "Dawca pamięci" - 2,6 miliona dolarów
9. "Podróż na sto stóp" - 2,5 miliona dolarów

d3lf0io

Podziel się opinią

Share
d3lf0io
d3lf0io