Trwa ładowanie...
samotność w sieci
07-09-2006 12:59

Zmysłowa 'S@motność w sieci' - zobacz najnowszy zwiastun

Kiedy pięć lak temu w księgarniach pojawiła się ‘S@motność w sieci’ od razu wzbudziła olbrzymie zainteresowanie. Wielkie grono czytelników pozamykało się w domach by w spokoju móc jednym tchem wchłonąć treść opowieści Janusza L. Wiśniewskiego. Powieść opisywała zjawisko, które w Polsce dopiero raczkowało – znajomość przez Internet.

Zmysłowa 'S@motność w sieci' - zobacz najnowszy zwiastun
d1fztv7
d1fztv7

Za tydzień do kin wchodzi ekranizacja ‘Samotności’. Dziś mamy dla Was kinowy zwiastun tej gorącej propozycji.

S@motność w sieci jest opowieścią o miłości w wirtualnym świecie i życiu współczesnego człowieka, który otoczony jest nowoczesną techniką, jednak tęskni za prawdziwym uczuciem.

Reżyserii filmu podjął się Witold Adamek. Autorami scenariusza są Cezary Harasimowczi oraz autor powieści, Janusz L. Wiśniewski. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Cielecką i Andrzeja Chyrę. Ta aktorska para jeszcze do niedawna stanowiła parę również w życiu prywatnym.

W filmie zagrają również Agnieszka Grochowska, Kinga Preis, Maja Ostaszewska, Jacek Borcuch, Jan Englert a także (gratka dla czytelników!) autor książki, Janusz L. Wiśniewski.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 1 października 2005 roku były realizowane w Warszawie, Paryżu, Berlinie, Monachium i Nowym Orleanie. Dystrybutorem filmu w Polsce jest Kino Świat.

d1fztv7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fztv7