Trwa ładowanie...

Zobacz wyjątkowy live z twórcami serialowej adaptacji "KRÓLA"

Gangsterski półświatek przedwojennej Warszawy, wyraziste postacie i zawrotne tempo akcji – oto zarys nowego serialu historycznego CANAL+, "KRÓL". W najbliższy piątek będzie można posłuchać rozmowy z twórcami tej superprodukcji – Szczepanem Twardochem i Janem P. Matuszyńskim.

Partner materiału: CANAL+
Zobacz wyjątkowy live z twórcami serialowej adaptacji "KRÓLA"Źródło: Materiały prasowe
d33yhrw
d33yhrw

Emocje po premierowym odcinku widowiskowej adaptacji powieści "KRÓL" wciąż jeszcze nie opadły. Od minionego tygodnia w każdy piątek możemy przenieść się do tętniącej życiem Warszawy lat 30. i wraz z bohaterami tej barwnej historii zajrzeć do zakazanego świata, którym rządzą bezwzględni gangsterzy, prostytutki, nielegalne biznesy i oczywiście narkotyki. Powieść "KRÓL" Szczepana Twardocha momentalnie zdobył serca czytelników. Można było przypuszczać, że serial odniesie równie spektakularny sukces – tym bardziej, że w obsadzie znalazły się najgorętsze nazwiska polskiego kina.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Arkadiusz Jakubik, Michał Żurawski, Borys Szyc, Adam Ferency, Bartłomiej Topa, Magdalena Boczarska i Aleksandra Pisula to zaledwie kilka z wielu wspaniałych gwiazd, które stworzyły świetne kreacje w tej widowiskowej produkcji. Ośmiodocinkowy serial wciąga nie mniej, niż książkowy pierwowzór, a każda z postaci doskonale odpowiada opisom autora. Jak powstawał serialowy "KRÓL", ile czasu trwała praca na planie i czy ciężko przenieść wielowątkową powieść historyczną na telewizyjny ekran? Na te i wiele innych pytań odpowie autor powieści i scenarzysta Szczepan Twardoch oraz reżyser Jan P. Matuszyński. Już jutro (13 listopada) o godzinie 19:00 na stronie głównej Wirtualnej Polski i na fanpage'u WP Popkultura pojawi się wyjątkowy live z udziałem obu twórców.

Szczepan Twardoch to jeden z najbardziej cenionych współczesnych pisarzy. Autor "Króla", "Królestwa", wielokrotnie nagradzanej "Morfiny" oraz wielu innych tytułów potrafi wykreować niezwykle barwny, historyczny krajobraz dawnej Polski, który zachwyca od pierwszej do ostatniej strony.

d33yhrw

Jan P. Matuszyński to młody, obiecujący reżyser, który ma na swoim koncie takie produkcje, jak "Wataha", czy "Ostatnia rodzina". "KRÓL" to kolejny doskonały tytuł w jego dorobku, który z pewnością osiągnie szczyty oglądalności

Nie przegap rozmowy z twórcami superprodukcji CANAL+ "KRÓL". Live ze Szczepanem Twardochem i Janem P. Matuszyńskim już w najbliższy piątek o godz. 19:00!

Partner materiału: CANAL+

Partner materiału: CANAL+
d33yhrw

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33yhrw