Trwa ładowanie...

Zobacz zwiastun filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Zobacz zwiastun filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"Źródło: Materiały prasowe
d311hfu
d311hfu

Od lat z powodzeniem rozwija karierę w USA. Z różnych względów długo nie pracowała w Polsce, ale w końcu pojawiła się propozycja, która ją uwiodła. - Za każdym kolejnym czytaniem nadal wybuchałam śmiechem w tych samych momentach. Uznałam to za dobry znak, mówiła w rozmowie z WP.PL Alicja Bachleda-Curuś, tłumacząc dlaczego to właśnie filmem "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" postanowiła powrócić na rodzime ekrany. Jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność zaprezentować zwiastun tej gwiazdorskiej produkcji.

Film trafi do kin 26 lutego, a Alicja Bachleda-Curuś zapewnia, że pokaże się w nim widzom z zupełnie innej strony. Tak aktorka odpowiedziała na pytanie, co urzekło ją w scenariuszu:

- Jest świetnie napisany, świeży i mądry. Gdy czytałam go pierwszy raz, kilka razy się roześmiałam. Za każdym kolejnym czytaniem nadal wybuchałam śmiechem w tych samych momentach. Uznałam to za dobry znak. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to odważny i interesujący film; nie powiela schematów ze znanych komedii. Każdy wątek jest odmienny, niektóre są lekkie, inne dotykają bardzo ważnych życiowych tematów.

d311hfu

W filmie zobaczymy całą plejadę gwiazd na czele z Pawłem Domagałą, Piotrem Głowackim, Leszkiem Lichotą i Mikołajem Roznerskim. W jednej z głównych ról na duży ekran powróci również Maciej Zakościelny. Ekipa filmowa pracowała w Warszawie i na Podhalu. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to historia o współczesnych mężczyznach - nie tylko dla mężczyzn. Główni bohaterowie spotykają się w jednym ze stołecznych klubów fitness. Każdy inaczej patrzy na świat - i każdy na własny sposób szuka szczęścia...

Zobacz także teledysk promujący film:

Producentem filmu jest firma MTL Maxfilm na czele z Tadeuszem Lampką i Piotrem Wereśniakiem, którzy mają na swoim koncie największe sukcesy kinowe ostatnich lat, takie jak „Nigdy z życiu”, „Tylko mnie kochaj”, „Nie kłam, kochanie”, „Och Karol 2”, czy dwie części komedii „Wkręceni”.

Premiera filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” odbędzie się 26 lutego 2016 roku.

d311hfu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d311hfu