Trwa ładowanie...
d1lwrmq
d1lwrmq
Aktualności

Zwiastun który mówi o nich wszystko

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1lwrmq

Ross jest doktorem Paleontoligi - zakochanym w swym fachu, pełnym ekscentrycznych pasji rozwodnikiem którego żona zostawiła dla kobiety.

Monika to siostra Rosa - kiedyś była niezwykle gruba - teraz jest szczupła ale przez intensywne odchudzanie stała się straszną pedantką.

d1lwrmq

Rachel zawsze była najładniejsza i wszystko przychodziło jej łatwo - jej życie zmienia się gdy ucieka sprzed ołtarza i zostaje bez środków do życia.

Joey jest Włochem. Nie grzeszy intelektem ale wie o sobie trzy rzeczy - chce zostać aktorem, może zjeść wszystko i nie ma takiej kobiety której by nie poderwał.

Phoebe miała ciężkie dzieciństwo, mieszkała na ulicy, znała ludzi których niejeden bał by się znać. Teraz jednak wyszła na prostą i pomimo absolutnego braku głosu (oraz samo krytyki) chce śpiewać.

Jest też Chandler - sarkastyczny i trochę safandułowaty przyjaciel Joyego które ze swych dowcipów najczęściej śmieje się sam...

Ta szóstka różniących się od siebie praktycznie wszystkim ludzi to właśnie tytułowi przyjaciele. Nie trzeba być jasnowidzem aby przewidzieć iż taka "paczka" to prawdziwy gejzer humoru.

d1lwrmq

Podziel się opinią

Share
d1lwrmq
d1lwrmq