Trwa ładowanie...

''Życie Adeli: Rozdział 1 i 2'': Zobacz polski zwiastun filmu nagrodzonego Złotą Palmą! [wideo]

Share
''Życie Adeli: Rozdział 1 i 2'': Zobacz polski zwiastun filmu nagrodzonego Złotą Palmą! [wideo]
Źródło: Gutek Film
d87whhy

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna"Życia Adeli: Rozdział 1 i 2", jednego z najbardziej oczekiwanych i jednocześnie kontrowersyjnych filmów tego roku.

Wspaniała opowieść o miłości, tak o filmie Abdellatifa Kechiche mówił Steven Spielberg, szef jury festiwalu w Cannes, które przyznało mu Złotą Palmę. Z kolei reżyserka Lynn Ramsay i również jurorka dodawała: jedna z najpiękniejszych historii miłosnych w kinie ostatnich lat. Miłości, z którą każdy może się identyfikować, rozpoznać w niej swoje związki. "Życie Adeli" to odważna obyczajowo i pełna emocji historia wielkiej miłości. Film jest szeroko dyskutowany na całym świecie także za sprawą śmiałych kreacji młodych aktorek i wyjątkowo realistycznych scen erotycznych, które od czasu premiery są tematem gorących dyskusji.

Pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, pierwsza miłość, pierwsze rozczarowanie. Życie Adeli zmienia się na zawsze, gdy spotka kilka lat starszą od siebie odważną i piękną Emmę. To właśnie dzięki niej odkryje w sobie kobietę. Dojrzeje, odnajdzie się, zagubi i znowu odnajdzie...

*"Życie Adeli: Rozdział 1 i 2" trafi na ekrany polskich kin już 18 października.*

d87whhy

Podziel się opinią

Share
d87whhy
d87whhy