Trwa ładowanie...
d7olnnf

Zygzak McQueen powraca do gry! Nowy wysokooktanowy hit studia Disney Pixar zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD 8 listopada!

Wciśnij gaz do dechy i przeżyj kolejną przygodę z ulubionymi bohaterami! Studio Disney Pixar przedstawia ekscytującą kontynuację przebojowych "Aut”! Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, powraca, by raz jeszcze zachwycić widzów determinacją i błyskotliwym poczuciem humoru. Utrzymana w klimacie znakomitych "Aut” spektakularna animacja napędzana sercem i zabawą na najwyższych obrotach pojawi się na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już 8 listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Auta 3"
"Auta 3" (Materiały prasowe)
d7olnnf

Legendarny Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację szybkich wyścigówek pod wodzą aroganckiego Jacksona Sztorma. By wrócić do gry, będzie musiał skorzystać z pomocy gorliwej trenerki Cruz Ramirez, mądrości Wójta Hudsona oraz liczyć na szczęśliwy splot wydarzeń.

"Auta 3" - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD:

Akcja trzeciej części "Aut” skupia się na zagrożonej karierze Zygzaka McQueena, który nieoczekiwanie traci pozycję lidera i nie może odnaleźć się w świecie zdominowanym przez ultraszybkie auta nowej fali. - Zygzak boryka się z dylematem, który dotyka wielu sportowców w późniejszej fazie kariery - mówi producent Kevin Reher. - Zrezygnować będąc na szczycie, czy walczyć do końca? Zygzaka wciąż cechują hardość, determinacja i poczucie humoru, za które widzowie pokochali go ponad dekadę temu, ale jego pewność siebie zostaje wystawiona na próbę przez nowe wyścigowe gwiazdy. - Gdy poznaliśmy Zygzaka, był on młodym debiutantem - superbohaterem - przypomina reżyser Brian Fee. - Miał całe życie przed sobą. Od naszego ostatniego spotkania z nim wiodło mu się niezgorzej - zdobył wszak pięć pucharów Złotego Tłoka - ale nie jest już tym młodym, bezczelnym rajdowcem, jakiego znaliśmy.

d7olnnf

Twórcy chcieli wiernie odmalować stan psychiczny i nastawienie sportowców na rozmaitych etapach kariery, dlatego podczas prac nad filmem konsultowali się z weteranami wyścigów NASCAR (National Associacion for Stock Car Auto Racing) największej organizacji wyścigowej w Stanach Zjednoczonych, m.in. z czterokrotnym triumfatorem tych zawodów Jeffem Gordonem oraz Rayem Evernhamem, który jako członek ekipy Jeffa trzykrotnie przyczynił się do jego zwycięstw. - Przeprowadziliśmy zakrojone na dużą skalę badania - opowiada Fee. = Przyglądaliśmy się karierze sportowców uprawiających inne dyscypliny, ale koncentrowaliśmy się na kierowcach NASCAR. Oni zaczynają w niewiarygodnie młodym wieku i całe ich życie obraca się wokół wyścigów. Rozmawialiśmy nawet z psychologiem sportowym, który wyjaśnił nam, że wielu z nich nigdy nie poznało innego życia. Nie wyobrażają sobie, żeby mogli robić coś innego. Gordon okazał się nieocenionym źródłem wiedzy. - Długo opowiadał o energii rozpierającej młodych kierowców - mówi współproducentka Andrea Warren. - Lubią jeździć szybko i ostro, podczas gdy kierowcy z dłuższym stażem wiedzą, że nie muszą tego robić. Ich doświadczenie i umiejętności pozwalają im rozgrywać wyścigi innymi sposobami.

Materiały prasowe

Zygzak nie zamierza przechodzić na emeryturę, jednak trudno mu się odnaleźć w tej trudnej dla każdego sportowca sytuacji. W filmie bohater powróci do korzeni i wykorzysta mądrości przekazane mu przez ukochanego mentora, nieżyjącego już Hudsona "Huragana” Horneta. Jednocześnie będzie musiał porzucić utarte szlaki, zaufać gorliwej młodej trenerce Cruz Ramirez i otworzyć się na nowe technologie.

Ukłon w stronę Hudsona i jego wpływu na karierę Zygzaka McQueena to jeden z elementów, które przypomną widzom klimat pierwszych "Aut”. - Publiczność nawiązała z pierwszą częścią "Aut” wyjątkową więź - mówi Jay Ward, dyrektor kreatywny serii. - Pokochali atmosferę Chłodnicy Górskiej; poczuli emocje cechujące relacje między postaciami. (…) "Auta 2” to był zabawny, sensacyjny film szpiegowski, ale tak naprawę była to opowieść o Złomku. W "Autach 3” chcieliśmy wrócić do Zygzaka McQueena oraz ciepła i głębi cechujących pierwszą część, które tak wielu widzów polubiło.

d7olnnf

"Auta 3" - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD:

"Auta 3”, inspirująca i przezabawna opowieść o potędze determinacji i wytrwałości zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 8 listopada! Na płytach znajdą się również atrakcyjne materiały dodatkowe:

WYDANIE BLU-RAY 3D i BLU-RAY:
Krótkometrażówka Lou
Rajdowa autoszkoła Magister Felgi
Czas na wyścig
Cruz Ramirez: żółta wyścigówka z potencjałem
Komentarz audio

WYDANIE DVD:
Krótkometrażówka Lou
Rajdowa autoszkoła Magister Felgi
Komentarz audio

Materiały prasowe
d7olnnf

Podziel się opinią

Share

d7olnnf

d7olnnf