Trwa ładowanie...

Zygzak McQueen powraca do gry! Nowy wysokooktanowy hit studia Disney Pixar zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD 8 listopada!

Wciśnij gaz do dechy i przeżyj kolejną przygodę z ulubionymi bohaterami! Studio Disney Pixar przedstawia ekscytującą kontynuację przebojowych "Aut”! Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, powraca, by raz jeszcze zachwycić widzów determinacją i błyskotliwym poczuciem humoru. Utrzymana w klimacie znakomitych "Aut” spektakularna animacja napędzana sercem i zabawą na najwyższych obrotach pojawi się na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już 8 listopada.

Zygzak McQueen powraca do gry! Nowy wysokooktanowy hit studia Disney Pixar zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD 8 listopada!Źródło: Materiały prasowe
d29mjvw
d29mjvw

Legendarny Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację szybkich wyścigówek pod wodzą aroganckiego Jacksona Sztorma. By wrócić do gry, będzie musiał skorzystać z pomocy gorliwej trenerki Cruz Ramirez, mądrości Wójta Hudsona oraz liczyć na szczęśliwy splot wydarzeń.

"Auta 3" - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD:

Akcja trzeciej części "Aut” skupia się na zagrożonej karierze Zygzaka McQueena, który nieoczekiwanie traci pozycję lidera i nie może odnaleźć się w świecie zdominowanym przez ultraszybkie auta nowej fali. - Zygzak boryka się z dylematem, który dotyka wielu sportowców w późniejszej fazie kariery - mówi producent Kevin Reher. - Zrezygnować będąc na szczycie, czy walczyć do końca? Zygzaka wciąż cechują hardość, determinacja i poczucie humoru, za które widzowie pokochali go ponad dekadę temu, ale jego pewność siebie zostaje wystawiona na próbę przez nowe wyścigowe gwiazdy. - Gdy poznaliśmy Zygzaka, był on młodym debiutantem - superbohaterem - przypomina reżyser Brian Fee. - Miał całe życie przed sobą. Od naszego ostatniego spotkania z nim wiodło mu się niezgorzej - zdobył wszak pięć pucharów Złotego Tłoka - ale nie jest już tym młodym, bezczelnym rajdowcem, jakiego znaliśmy.

d29mjvw

Twórcy chcieli wiernie odmalować stan psychiczny i nastawienie sportowców na rozmaitych etapach kariery, dlatego podczas prac nad filmem konsultowali się z weteranami wyścigów NASCAR (National Associacion for Stock Car Auto Racing) największej organizacji wyścigowej w Stanach Zjednoczonych, m.in. z czterokrotnym triumfatorem tych zawodów Jeffem Gordonem oraz Rayem Evernhamem, który jako członek ekipy Jeffa trzykrotnie przyczynił się do jego zwycięstw. - Przeprowadziliśmy zakrojone na dużą skalę badania - opowiada Fee. = Przyglądaliśmy się karierze sportowców uprawiających inne dyscypliny, ale koncentrowaliśmy się na kierowcach NASCAR. Oni zaczynają w niewiarygodnie młodym wieku i całe ich życie obraca się wokół wyścigów. Rozmawialiśmy nawet z psychologiem sportowym, który wyjaśnił nam, że wielu z nich nigdy nie poznało innego życia. Nie wyobrażają sobie, żeby mogli robić coś innego. Gordon okazał się nieocenionym źródłem wiedzy. - Długo opowiadał o energii rozpierającej młodych kierowców - mówi współproducentka Andrea Warren. - Lubią jeździć szybko i ostro, podczas gdy kierowcy z dłuższym stażem wiedzą, że nie muszą tego robić. Ich doświadczenie i umiejętności pozwalają im rozgrywać wyścigi innymi sposobami.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zygzak nie zamierza przechodzić na emeryturę, jednak trudno mu się odnaleźć w tej trudnej dla każdego sportowca sytuacji. W filmie bohater powróci do korzeni i wykorzysta mądrości przekazane mu przez ukochanego mentora, nieżyjącego już Hudsona "Huragana” Horneta. Jednocześnie będzie musiał porzucić utarte szlaki, zaufać gorliwej młodej trenerce Cruz Ramirez i otworzyć się na nowe technologie.

Ukłon w stronę Hudsona i jego wpływu na karierę Zygzaka McQueena to jeden z elementów, które przypomną widzom klimat pierwszych "Aut”. - Publiczność nawiązała z pierwszą częścią "Aut” wyjątkową więź - mówi Jay Ward, dyrektor kreatywny serii. - Pokochali atmosferę Chłodnicy Górskiej; poczuli emocje cechujące relacje między postaciami. (…) "Auta 2” to był zabawny, sensacyjny film szpiegowski, ale tak naprawę była to opowieść o Złomku. W "Autach 3” chcieliśmy wrócić do Zygzaka McQueena oraz ciepła i głębi cechujących pierwszą część, które tak wielu widzów polubiło.

"Auta 3" - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD:

"Auta 3”, inspirująca i przezabawna opowieść o potędze determinacji i wytrwałości zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 8 listopada! Na płytach znajdą się również atrakcyjne materiały dodatkowe:

d29mjvw

WYDANIE BLU-RAY 3D i BLU-RAY:
Krótkometrażówka Lou
Rajdowa autoszkoła Magister Felgi
Czas na wyścig
Cruz Ramirez: żółta wyścigówka z potencjałem
Komentarz audio

WYDANIE DVD:
Krótkometrażówka Lou
Rajdowa autoszkoła Magister Felgi
Komentarz audio

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d29mjvw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29mjvw