Trwa ładowanie...
dglej8m

101-letni Kirk Douglas nie zwalnia tempa. Ćwiczy codziennie mimo sędziwego wieku

Legendarny aktor został sfotografowany przez paparazzi podczas codziennego treningu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie wiek Kirka Douglasa. Gwiazdor skończy w grudniu 102 lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anne Buydens i Kirk Douglas są szczęśliwym małżeństwem od 64 lat
Anne Buydens i Kirk Douglas są szczęśliwym małżeństwem od 64 lat (East News)
dglej8m

Kirk Douglas zasługuje na spokojną emeryturę jak mało kto. 93 filmy na koncie, w tym ikoniczne produkcje, które raz na zawsze zmieniły oblicze Hollywood. Wystarczy wspomnieć "Spartakusa", "Ścieżki chwały" czy "Pasję życia".

Gwiazdor po raz ostatni pojawił się na ekranie w 2008 r. Od tego czasu przebywa na aktorskiej emeryturze, ciesząc się rolą męża, dziadka i pradziadka. W grudniu będzie obchodził 102. urodziny. Jednak myli się ten, kto sądzi, że matuzalemowy wiek jest dla Douglasa jakąś przeszkodą.

East News

Potwierdzają to niedawne zdjęcia ustrzelone przez paparazzi. Widać na nich, jak legenda kina, ubrana w sportowy strój, spaceruje i ćwiczy pod czujnym okiem pielęgniarzy.

dglej8m

Do zdjęć odniósł się syn aktora, Michael Douglas. Potwierdził dziennikarzom "Daily Mail", że choć ojciec ma 101 lat, to ciągle zatrudnia trenera personalnego i codziennie ćwiczy, aby nie stracić kondycji.

ZOBACZ TEŻ: Michael Douglas: Dzieci uważają, że wreszcie coś osiągnąłem

Dzięki temu senior rodu czuje się świetnie. I to na tyle, że mimo podeszłego wieku postanowił po 32 latach wrócić do branży jako producent wykonawczy. Chodzi o zapowiadany dramat historyczny "Montezuma" według scenariusza Daltona Trumbo i Stevena Zailliana.

dglej8m

dglej8m

Podziel się opinią

Share

dglej8m

dglej8m