Trwa ładowanie...

"365 dni". Wiemy, która aktorka zagra w filmie na podstawie książki Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska pracuje nad filmem na podstawie jej bestsellera "365 dni". Jedną z damskich ról zagra Anna Maria Sieklucka.

"365 dni". Wiemy, która aktorka zagra w filmie na podstawie książki Blanki LipińskiejŹródło: ONS.pl
d206u7z
d206u7z

Blanka Lipińska od kilku miesięcy zapowiada w mediach społecznościowych, że pracuje z partnerami biznesowymi nad filmem "365 dni". Produkcja powstanie na bazie książki erotycznej, która jest polskim odpowiednikiem "50 twarzy Greya". Autorka powieści nie ukrywała, że bardzo jej zależy na odpowiednim doborze obsady. Według naszych informacji to ona czuwa nad wszystkimi szczegółami i pilnuje, aby było po jej myśli.

Podobno Lipińska długo szukała ideałów i w końcu znalazła. Jak dotąd, nie chciała podzielić się z fanami, kogo zobaczymy na ekranie. Wirtualna Polska dotarła jednak do źródła, które potwierdza obsadzenie jednej z żeńskich ról.

ZOBACZ: Blanka Lipińska nabrała wszystkich ze ślubem. Nie była pierwsza i ostatnia

Okazuje się, że tajemniczą aktorką, którą Blanka Lipińska ukrywa przed światem, jest Anna Maria Sieklucka. Dziewczyna ma 27 lat i jest piękną blondynką. Z mediów społecznościowych wynika, że jest w trakcie studiów aktorskich w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego we Wrocławiu. Poza tym zna trzy języki: angielski, niemiecki i francuski.

d206u7z

Z opisu na stronie agencji aktorskiej możemy się również dowiedzieć, że Sieklucka ma 160 cm wzrostu i waży 51 kg. Dziewczyna jest bardzo podobna do Blanki Lipińskiej. Czy wcieli się w główną postać - Laurę? Autorka książki wiele razy podkreślała, że książkowa Laura to ona sama, więc podobieństwo między nią a Lipińską musi być.

Anna Maria Sieklucka zagra żeńską rolę w filmie Blanki Lipińskiej

Film "365 dni" powstaje na podstawie powieści erotycznej Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Premiera zaplanowana jest na 14 lutego 2020 r. I choć czasu zostało niewiele, to Blanka Lipińska ani pozostali partnerzy biznesowi nie ujawniają praktycznie żadnych szczegółów. Będzie to opowieść o namiętnej miłości 29-letniej Laury Biel i Massima Toricellego, który jest szefem sycylijskiej mafii. Ich romans rozkwita po tym, jak dziewczyna zostaje porwana. Przystojny Massimo próbuje uwieść piękną Laurę. Daje jej 365 dni na to, by go pokochała i została u jego boku. Massima zagra włoski aktor Michele Morrone, który w 2016 r. wziął udział we włoskim "Tańcu z gwiazdami".

Agencja aktorska
Źródło: Agencja aktorska
d206u7z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d206u7z