Trwa ładowanie...
50 cent

50 Cent spotka się z fanami w Warszawie

Share
50 Cent spotka się z fanami w Warszawie
Źródło: megafon.pl
d2rnw7z

Znamy szczegóły promocyjnej wizyty *50 Centa w naszym kraju. Raper przyjedzie reklamować swoje profesjonalne słuchawki SMS Audio*

Z nowojorczykiem będzie można zobaczyć się w Warszawie. 4 kwietnia gwiazdor pojawi się w sklepie Saturn w Złotych Tarasach w Warszawie oraz w Media Markt w M1 w Markach. 50 Cent zaprezentuje zalety sygnowanych przez siebie słuchawek. Fani będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat produktów marki SMS Audio której amerykański raper jest pomysłodawcą, właścicielem, a także dyrektorem generalnym.

Muzyk był zaangażowany w całą ścieżkę produkcji - od projektu, przez kontrolę jakości dźwięku, na kluczowych decyzjach biznesowych kończąc.

d2rnw7z

Dyskografię rapera zamyka album "Before I Self Destruct" z listopada 2009 roku. 3 czerwca ma ukazać się jego nowy longplay, "Animal Ambition".

Nowojorczyk pojawił się ostatnio w filmie "Last Vegas", który trafił do polskich kin 22 listopada 2013 roku. Latem na antenę stacji Starz wejdzie serial "Power", którego producentem wykonawczym jest 50 Cent. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, zagra też jedną z ról.

d2rnw7z

Podziel się opinią

Share
d2rnw7z
d2rnw7z