Trwa ładowanie...
gra endera
05-12-2013 12:02

6 grudnia mikołajkowe święto dla - nie tylko - młodszych fanów kina

6 grudnia mikołajkowe święto dla - nie tylko - młodszych fanów kinaŹródło: Monolith Films
d3euhp9
d3euhp9

Na specjalnych pokazach w sieci kin Helios, Cinema City i Multikino pojawią się znani już widowni bohaterowie – Rysiek („Rysiek Lwie Serce”), który chciał zostać rycerzem i Ender („Gra Endera”), ratujący świat. Na pokazy zapraszamy w całej Polsce. W wielu kinach dostępne będą kolorowanki z Ryśkiem.

RYSIEK LWIE SERCE to przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem.

Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

ENDER to postać z kultowej książki sci-fi cieszącej się ogromną popularnością również w Polsce.

d3euhp9

Jest rok 2070. Minęło 40 lat od nieudanej inwazji obcych. Cały świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców. Ziemskie centrum obrony realizuje tajny plan polegający na rekrutowaniu najinteligentniejszych jednostek jeszcze na etapie dzieciństwa i poddawaniu ich szkoleniu w walce z obcymi. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin zwany Enderem, który po wstępnym szkoleniu zostaje wysłany do orbitalnej szkoły bojowej. Tam przechodzi trening mający przygotować go na zbliżające się starcie z kosmicznym wrogiem.

d3euhp9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3euhp9