Trwa ładowanie...
d8j84ak

''A Speck In The Sea'': Matt Damon i Ben Affleck na wodach oceanu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''A Speck In The Sea'': Matt Damon i Ben Affleck na wodach oceanu
d8j84ak

*Matt Damon i Ben Affleck mają szansę ponownie spotkać się na ekranie. Przedstawiciele Weinstein Company namawiają ich, aby zagrali wspólnie w filmie "A Speck In The Sea".*

Oparty na faktach i na artykule w "New York Timesie" film przedstawi historię dwóch poławiaczy homarów, Johna Aldridge'a i Anthony'ego Sosinskiego, którzy wypłynęli razem łodzią na wody oceanu. Kiedy Anthony spał, John wypadł za burtę bez kamizelki ratunkowej. Po przebudzeniu Anthony rozpoczął gorączkowe poszukiwania kolegi. Tymczasem John przez 12 godzin walczył o życie utrzymując się na powierzchni głównie dzięki gumiakom, które miał na nogach.

Produkcją zajmie się Jason Blum. Udział Damona i Afflecka w projekcie nie jest jeszcze pewien, jednak bracia Bob i Harvey Weinstein zamierzają przekonać ich do tego pomysłu. Przypomnijmy, że aktorzy, który prywatnie przyjaźnią się od lat, wystąpili wspólnie m.in. w przeboju "Buntownik z wyboru", do którego napisali nagrodzony Oscarem scenariusz, a także w filmach "Dogma" i "W pogoni za Amy".

Matta Damona będziemy mogli podziwiać od 28 lutego w filmie "Obrońcy skarbów". Jego kolega pracuje obecnie na planie dramatu "Gone Girl" w reżyserii Davida Finchera.

d8j84ak

Podziel się opinią

Share

d8j84ak

d8j84ak