Trwa ładowanie...
matt damon
16-01-2014 15:03

''A Speck In The Sea'': Matt Damon i Ben Affleck na wodach oceanu

''A Speck In The Sea'': Matt Damon i Ben Affleck na wodach oceanu
d1d6udc
d1d6udc

*Matt Damon i Ben Affleck mają szansę ponownie spotkać się na ekranie. Przedstawiciele Weinstein Company namawiają ich, aby zagrali wspólnie w filmie "A Speck In The Sea".*

Oparty na faktach i na artykule w "New York Timesie" film przedstawi historię dwóch poławiaczy homarów, Johna Aldridge'a i Anthony'ego Sosinskiego, którzy wypłynęli razem łodzią na wody oceanu. Kiedy Anthony spał, John wypadł za burtę bez kamizelki ratunkowej. Po przebudzeniu Anthony rozpoczął gorączkowe poszukiwania kolegi. Tymczasem John przez 12 godzin walczył o życie utrzymując się na powierzchni głównie dzięki gumiakom, które miał na nogach.

Produkcją zajmie się Jason Blum. Udział Damona i Afflecka w projekcie nie jest jeszcze pewien, jednak bracia Bob i Harvey Weinstein zamierzają przekonać ich do tego pomysłu. Przypomnijmy, że aktorzy, który prywatnie przyjaźnią się od lat, wystąpili wspólnie m.in. w przeboju "Buntownik z wyboru", do którego napisali nagrodzony Oscarem scenariusz, a także w filmach "Dogma" i "W pogoni za Amy".

Matta Damona będziemy mogli podziwiać od 28 lutego w filmie "Obrońcy skarbów". Jego kolega pracuje obecnie na planie dramatu "Gone Girl" w reżyserii Davida Finchera.

d1d6udc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d6udc