Trwa ładowanie...

Adam Levine w komedii ''Zacznijmy od nowa''

Adam Levine w komedii ''Zacznijmy od nowa''Źródło: materiał promocyjny
d1mn7rf
d1mn7rf

Tytułowany „najseksowniejszym żyjącym mężczyzną” – Adam Levine próbkę aktorskiego talentu pokazał już w serialu „American Horror Story”. Dziś z filmem „Zacznijmy od nowa” lider Maroon 5 wyrusza na podbój dużego ekranu. W najnowszym dziele Johna Carneya, twórcy oscarowego hitu „Once”, muzyk nie ucieka już przed duchami i psychopatami, ale robi to, za co kochają go fani na całym świecie. Genialnie śpiewa. No i... rusza się jak Jagger!

Oficjalny polski zwiastun komedii „Zacznijmy od nowa”:

„Czułem się zaszczycony samym faktem, że John w ogóle pomyślał o mnie w tym kontekście” – mówi Levine. – „A potem zakochałem się w scenariuszu. Jestem mu bardzo wdzięczny, że we mnie uwierzył. John zauważył jakieś podobieństwo pomiędzy mną a Dave’em – trudno powiedzieć, czy to powinno mi pochlebiać, czy raczej nie – ale niezależnie od tego, nie przyjąłbym tej roli, gdybym nie czuł tego filmu. Uwielbiam styl Johna – jest muzykiem i sądzę, że jego artystyczna wrażliwość jest wrażliwością muzyka. Dlatego świetnie się rozumiemy.”

d1mn7rf

„Ze śpiewaniem w filmie sprawa była prosta” – kontynuuje Levine. – „To moja bajka, więc nie miałem z tym problemu, ale aktorstwo było dla mnie ogromnym wyzwaniem. Jedyne rady, jakich udzielali mi ludzie na planie brzmiały mniej więcej tak: ‘przecież znasz tekst; nie graj – po prostu słuchaj i reaguj’. I to były najlepsze wskazówki. Przekonałem się też, że luz i otwartość na sugestie sprawiają, że wszystko idzie łatwiej. Odnalezienie się w tym, nowym dla mnie, świecie było naprawdę trudne, ale muszę przyznać, że wszyscy byli przemili – sprawiali, że czułem się pewnie i bezpiecznie. Dzięki nim wspiąłem się na szczyt moich możliwości.”

Adam Levine, lider wielokrotnie nagrodzonego Grammy zespołu Maroon 5, trwale zapisał się w historii muzyki popularnej. Artysta urodził się i dorastał w Los Angeles. Uczęszczał do miejscowej Brentwood School, gdzie nawiązał znajomość z Jesse’em Carmichaelem i Mickeyem Maddenem, późniejszymi członkami Maroon 5. Ich zespół dziś może się poszczycić spektakularnym, międzynarodowym sukcesem. W 2005 roku zdobyli pierwszą nagrodę Grammy dla „najlepszego nowego artysty”, sprzedali ponad siedemnaście milionów płyt, a ich album w trzydziestu pięciu krajach zyskał status złotej lub platynowej płyty. Połączenie rocka ze stylem R&B, które pobrzmiewa na ich pierwszym albumie „Songs About Jane” zachwyciło krytyków i podbiło serca ogromnej rzeszy fanów. Drugi album, „It Won't Be Soon Before Long”, na którym znalazły się takie przeboje, jak „Makes Me Wonder” i „If I Never See Your Face Again”, kontynuował sukces debiutanckiej płyty.

We wrześniu 2010 roku zespół nagrał swój trzeci studyjny album, zatytułowany „Hands All Over”, który również pokrył się platyną. Album poprzedziły dwa single: „Misery” oraz „Moves Like Jagger”, który osiągnął pierwszą pozycję na liście Billboard Hot 100 oraz Top 40. Oba single zdobyły nominacje do nagrody Grammy, co dało zespołowi w sumie osiemnaście nominacji do tej nagrody.

Adam Levine jest także jurorem najpopularniejszego talent show kanału NBC – „The Voice”, który doczekał się już pięciu edycji.

d1mn7rf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mn7rf