Trwa ładowanie...
melissa mccarthy

Agentka Melissa McCarthy wygrywa w USA

Share
Agentka Melissa McCarthy wygrywa w USA
d2uwynk

Komedia "Agentka" z Melissą McCarthy znalazła się na pierwszej pozycji amerykańskiego box office.

Bohaterką filmu jest kobieta-szpieg, niemal tak samo zdolna jak James Bond. W obsadzie oprócz McCarthy znaleźli się także Jude Law, Jason Statham, Rose Byrne, Miranda Hart, 50 Cent, Bobby Cannavale i Nia Long. Paul Feig wyreżyserował film na podstawie własnego scenariusza.

Druga nowość tego weekendu to horror "Naznaczony: Rozdział 3". Obraz stanowi prequel dwóch poprzednich produkcji z serii "Naznaczony" i ukazuje wcześniejsze losy rodziny Lambertów. Posiadająca zdolności parapsychologiczne Elise Rainier wykorzystuje swe umiejętności, by pomóc młodej dziewczynie nękanej przez supernaturalne moce. W rolach głównych występują Dermot Mulroney, Stefanie Scott, Angus Sampson, Leigh Whannell i Lin Shaye.

d2uwynk

Ostatni debiutant tego weekendu to kinowa wersja serialu "Ekipa". W wersji kinowej Vince otrzyma rolę w wysokobudżetowej produkcji o Drakuli. Pewien miliarder (Billy Bob Thornton), który inwestuje pieniądze w realizację projektu, wysyła do Los Angeles swojego 20-letniego syna (Haley Joel Osment), aby ten nadzorował prace na planie. W filmie grają ponadto Adrian Grenier, Kevin Connolly, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Perrey Reeves oraz Emmanuelle Chriqui i Rhys Coiro.

Oto pełne zestawienie:

  1. "Agentka" - 30 milionów dolarów
  2. "San Andreas" - 26,4 miliona dolarów
  3. "Naznaczony: Rozdział 3" - 23 miliony dolarów
  4. "Ekipa" - 10,4 miliona dolarów
  5. "Mad Max: Na drodze gniewu" - 7,9 miliona dolarów
  6. "Pitch Perfect 2" - 7,7 miliona dolarów
  7. "Kraina jutra" - 7 milionów dolarów
  8. "Avengers: Czas Ultrona" - 6,2 miliona dolarów
  9. "Witamy na Hawajach" - 3,3 miliona dolarów
  10. "Poltergeist" - 2,8 miliona dolarów
d2uwynk

Podziel się opinią

Share
d2uwynk
d2uwynk