WP

Agnieszka Grochowska u boku gwiazd w amerykańskim filmie. Będzie hit

Agnieszka Grochowska, choć się tym nie chwali, robi coraz większą karierę w Hollywood. Już wkrótce do amerykańskich kin wejdzie kolejny film z jej udziałem. W sieci właśnie pojawił się nowy zwiastun produkcji. Poznajcie szczegóły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Grochowska wystąpiła u boku Elle Fanning
Agnieszka Grochowska wystąpiła u boku Elle Fanning (Youtube.com)
WP

Agnieszka Grochowska niedawno wystąpiła pełnometrażowym debiucie Maxa Minghelli zatytułowanym "Teen Spirit". Film opowiada historię nastoletniej Polki o imieniu Violet, która wraz z mamą mieszka w domku na wsi. Dziewczyna marzy, aby w przyszłości zostać gwiazdą muzyki pop. Pewnego dnia w jej ręce trafia ogłoszenie o konkursie talentów. Nastolatka wpada na pomysł, aby wziąć w nim udział.

ZOBACZ NOWY ZWIASTUN:

WP

Niestety, na castingu słyszy, że będzie miała trudniej niż pozostali uczestnicy. Wszystko ze względu na polskie nazwisko. Violet wie, że musi przekonać do siebie wymagającą publiczność. W rolę matki głównej bohaterki wciela się właśnie Grochowska.

ZOBACZ WIDEO: Agnieszka Grochowska o filmie "Miłość jest wszystkim"

W "Teen Spirit" Grochowska zagra u boku takich sław jak Elle Fanning, Rebecca Hall czy Millie Brady. Warto dodać, że aktorka pojawi się na ekranie znacznie dłużej niż Joanna Kulig w serialu Amazona "Hanna". "Teen Spirit" trafi do amerykańskich kin 5 kwietnia 2019 r. Wciąż nieznana jest data polskiej premiery.

WP

PRZECZYTAJ TEŻ: Amerykański serial, a tam? Kulig, "Jestem Bogiem" i góry na północy Polski

Agnieszka Grochowska zdobyła w Polsce popularność rolami w takich produkcjach jak "Tylko mnie kochaj", "W ciemności", "Wałęsa. Człowiek nadziei" oraz "Miłość jest wszystkim". Od pewnego czasu aktorka usiłuje też zawojować amerykański rynek i, w przeciwieństwie do niektórych rodzimych gwiazd, ma na swoim koncie znaczące sukcesy.

Nie jest to jednak pierwszy raz, w którym utalentowana Polka pojawia się w zagranicznej produkcji. Aktorka ma na swoim koncie występ w filmie "System" ramię w ramię z Tomem Hardym, w koprodukcji japońsko-polskiej "Persona Non Grata", w belgijsko-polskim dramacie "Stepy" oraz w niemieckim romansie "Weź swoje życie".

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP