Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak nie przejmie firmy po mężu. Wiemy, co z dziełem życia producenta

To nie Agnieszka Woźniak-Starak przejmie obowiązki po zmarłym mężu. Zastąpi go ich wspólny przyjaciel, Krzysztof Terej.

Share
Agnieszka Woźniak-Starak nie przejmie firmy po mężu. Wiemy, co z dziełem życia producentaŹródło: ONS.pl, fot: Daniel Wysocki
d13uw53

Festiwal w Gdyni przysporzył w tym roku wielu emocji. Afera wokół filmu "Solid Gold", pączkujący konflikt środowiska reżyserów z organizatorami festiwalu i w końcu premiera ostatniego filmu produkowanego przez zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Atmosfera była gorąca.

Konferencja prasowa zaczęła się od oświadczenia Krzysztofa Tereja, przyjaciela rodziny Woźniak-Starak. To jego Agnieszka wymieniała w swoim pierwszym wpisie po śmierci męża.

- W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy. Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu, czyli w listopadzie. Proszę, żebyśmy mogli mówić dziś o tym filmie i wspaniałych aktorach - powiedział Terej.

Zobacz: "Ukryta gra" - zwiastun

"Ukryta gra" to pełnometrażowy debiut fabularny Łukasza Kośmickiego. Opowiada historię z czasów szczytu kryzysu kubańskiego, czyli lat 60. Amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d13uw53

Podziel się opinią

Share
d13uw53
d13uw53