Trwa ładowanie...
dyc6vpe

Alicia Vikander poszła na całość. Odważne sceny następczyni Angeliny Jolie w nowym filmu "Tulipanowa gorączka" [WIDEO]

8 września do polskich kin wejdzie kostiumowy dramat "Tulipanowa gorączka". Dla Alicii Vikander, odtwórczyni jednej z głównych ról, to nie pierwsza tego typu produkcja, jednak fani zdobywczyni Oscara z 2016 r. na długo zapamiętają jej występ. Nigdy dotąd Szwedka nie brała bowiem udziału w tak odważnych scenach miłosnych, zaś głośno było o niej głównie za sprawą przejęcia przez nią po Angelinie Jolie roli Lary Croft w nowym "Tomb raiderze".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicia Vikander w filmie "Tulipanowa gorączka"
Alicia Vikander w filmie "Tulipanowa gorączka" (Materiały prasowe)
dyc6vpe

Akcja filmu rozgrywa się w XVII-wiecznym Amsterdamie i opowiada o zakazanej miłości młodej żony majętnego kupca, która wdaje się w romans z malarzem. Zdobywczyni Oscara za drugoplanową rolę w "Dziewczynie z portretu" partneruje Dane DeHann, którego możemy teraz oglądać w hicie Luca Bessona "Valerian i Miasto tysiąca planet". W filmie występuje także mistrz drugiego planu, dwukrotny zdobywca Oscara, Christoph Waltz.

"Tulipanowa gorączka" to historia młodej Sophii (Alicia Vikander), która zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Christoph Waltz). Choć nie odwzajemnia uczucia, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo. Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Młodzi kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą historię do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

dyc6vpe

"Tulipanowa gorączka" w kinach od 8 września, tymczasem dużo głośniejszy "Tomb raider", w którym 28-letnia Szwedka wciela się w postać Lary Croft zawita do polski w marcu 2018 r.

Obejrzyj polski zwiastun filmu:

Alicia Vikander to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Próbkę swojego warsztatu pokazała już m.in. w bardzo ciepło przyjętej "Ex Machinie" Alexa Garlanda oraz "Dziewczynie z portretu" Toma Hoopera, za którą uhonorowano ją Oscarem. Wiele osób miało jednak obawy, czy Vikander poradzi sobie z zagraniem twardej i nieustępliwej Lary Croft. Czy zaangażowanie jej do roli Lary Croft było słusznym posunięciem? Odpowiedz 16 marca 2018 r. w polskich kinach.

dyc6vpe

Podziel się opinią

Share

dyc6vpe

dyc6vpe