Trwa ładowanie...

Alicja Bachleda-Curuś laureatką nagrody festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2016

8 lipca podczas gali 9. edycji festiwalu Orange Kino Letnie w Sopocie nagrodę Diamentowego Klapsa Filmowego odebrała Alicja Bachleda-Curuś. Polska aktorka od lat zachwyca urodą i talentem międzynarodową publiczność, dostarczając niepowtarzalnych przeżyć filmowych.

Alicja Bachleda-Curuś laureatką nagrody festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2016
d3mjris
d3mjris

W pierwszy weekend festiwalu w Sopocie odbyła się szósta gala wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego. Nagroda przyznawana jest aktorce lub aktorowi za osobowość, wnoszącą do kina pozytywne przesłanie, dostarczających widzom wielu wzruszeń, emocji i pozytywnej energii – mówił pomysłodawca i organizator festiwalu Paweł Adamski, Prezes Outdoor Cinema.

W tym roku postanowiliśmy wyróżnić niezwykłą aktorkę, która zachwyca widzów, nie tylko w Polsce, ale również w Hollywood. Kobietę odważną, przepiękną, z ogromną pasją, determinacją i charyzmą. – mówił Artur Żmijewski, laureat ubiegłorocznej nagrody, wręczając trofeum Alicji Bachledzie Curuś - gwiazda nie kryła wzruszenia.

Gospodarzami wieczoru był zjawiskowy duet: Olga Bołądź i Piotr Głowacki. Po czerwonym dywanie weszli do kina Katarzyna Figura oraz Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, którzy przyjechali prosto z inauguracji festiwalowego kina w Giżycku. Katarzyna Glinka i Tomasz Jakubiak zaprosili widzów na cykl „Gotowanie z gwiazdami“ w każdy czwartek lipca w Sopocie. Nie zabrakło również Prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego oraz przedstawiciela marki Orange Szymona Bieli.

Orange Kino Letnie Sopot po raz dziewiąty dotrze tam, gdzie wypoczywają miliony Polaków - nad morze, w góry i na Mazury. Codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia w Sopocie i Zakopanem oraz we wszystkie środy i czwartki w Giżycku. Najlepsze filmy na festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane śledzić można w darmowej aplikacji Orange Kino Letnie na smartfony oraz na OrangeKinoLetnie.wp.pl

d3mjris
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mjris