Trwa ładowanie...
d1bu6lr

Alicja Bachleda-Curuś otwiera Visa Kino Letnie w Giżycku

Prosto z Hollywood do Giżycka, na zaproszenie organizatorów festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017, przylatuje Alicja Bachleda-Curuś, laureatka nagrody Diamentowego Klapsa Filmowego 
z ubiegłego roku. 5 lipca gwiazda zainauguruje giżycką edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Bachleda-Curuś otwiera Visa Kino Letnie w Giżycku
(Materiały prasowe)
d1bu6lr

Jej pobyt w Giżycku rozpocznie polska premiera kinowa filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee "Dziewczyna ma kłopoty”, w którym polska aktorka zagrała główną rolę. Otwarty pokaz rozpocznie się o godzinie 17:00 w nowo otwartym kinie "Nowa Fala", gdzie po projekcji wszyscy miłośnicy jej talentu będą mogli spotkać się z gwiazdą i zdobyć wymarzony autograf.

Tego samego dnia Alicja Bachleda-Curuś weźmie udział w ceremonii chrztu katamaranu "Alicja", nazwanego jej imieniem przez Żeglugę Mazurską. Odwiedzający Giżycko turyści w sezonie wakacyjnym będą mogli wybrać się tym statkiem w rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

d1bu6lr

Kulminacyjnym momentem w programie pobytu Alicji Bachledy-Curuś w Giżycku będzie wieczorna inauguracja giżyckiej edycji festiwalu w Ekomarinie, gdzie nad jeziorem Niegocin, po raz trzeci z rzędu stanie wielki plenerowy ekran kinowy. Visa Kino Letnie w Giżycku działa w każdą środę i czwartek przez całe wakacje. W ramach środowych Superhitów i czwartków Made in Poland widzowie będą mogli oglądać filmy zarówno z wygodnych leżaków, jak również z zacumowanych jachtów, dzięki festiwalowej częstotliwości radiowej. Na pierwszy w tym roku seans filmowy, animowany przebój "Sing", organizatorzy zapraszają już w najbliższą środę o godz. 21:30.

Na tym nie koniec filmowych atrakcji związanych z pobytem Alicji Bachledy–Curuś na festiwalu Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017. Po wydarzeniach w Giżycku, hollywoodzka gwiazda uda się do Zakopanego, gdzie 7 lipca wieczorem, na Kulturalnym Placu Niepodległości, spotka się z miłośnikami kina, inaugurując zakopiańską edycję festiwalu.

Wejdź na www.Kino.Visa.pl, sprawdź nasz repertuar, głosuj w Plebiscycie Publiczności i wygrywaj atrakcyjne nagrody oraz dowiedz się, gdzie w Sopocie, Zakopanem i Giżycku czekają na Ciebie festiwalowe atrakcje.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

d1bu6lr
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d1bu6lr

Podziel się opinią

Share
d1bu6lr
d1bu6lr