Trwa ładowanie...
Megafon.pl
azealia banks

Amerykańska piosenkarka Azealia Banks oskarża Russella Crowe'a o pobicie

Azealia Banks złożyła doniesienie o pobiciu. Winnym ma być laureat Oscara, Russell Crowe. Do zdarzenia miało dojść podczas imprezy w Beverly Hills.

Share
Amerykańska piosenkarka Azealia Banks oskarża Russella Crowe'a o pobicie
Źródło: Getty Images
d8re5kh

O zdarzeniu poinformował serwis TMZ. Do zajścia, które miało miejsce podczas imprezy zorganizowanej przez Russella Crowe'a, miało dość w hotelowym apartamencie w Beverly Hills. Banks pojawiła się jako towarzyszka zaproszonego rapera RZA z Wu-Tang Clan.

Według raportu Banks wyśmiała muzykę, jaką wybrał Crowe, oraz nazwała gospodarza i jego gości "nudnymi, białymi ludźmi". Nietrudno się domyślić, jaka była reakcja obecnych na imprezie. W obronie aktora stanęła niewymieniona z imienia i nazwiska kobieta. Spotkało się to z groźbami ze strony Banks wobec niej i gospodarza. Raperka miała mówić o "poderżnięciu gardła rozbitą szklanką". Gdy Banks rzeczywiście złapała za szklankę, zainterweniował Crowe, który unieruchomił ją, a następnie wyprowadził z apartamentu. Resztą zajęła się ochrona, która wyrzuciła artystkę z hotelu.

Azealia Banks Getty Images
Azealia Banks Źródło: Getty Images

Skąd więc doniesienie raperki przeciwko Crowe'owi?* Banks twierdzi, że aktor dusił ją, opluł i użył wobec niej rasistowskich słów. Zażądała od aktora przeprosin, których nie otrzymała, dlatego wkroczyła na drogę formalną.* W poście na Facebooku zapewniła, że ma dowody na winę gwiazdora.

W marcu 2016 roku Azealia Banks wypuściła mikstejp "Slay-Z". Debiutancki longplay Amerykanki zatytułowany "Broke With Expensive Taste" pochodzi ze stycznia 2014 roku. Raperka słynie z ciętego języka. Przez jakiś czas wspierała również Donalda Trumpa.

Russell Crowe ostatnio zagrał w komedii "Nice Guys. Równi goście". W przyszłym roku zobaczymy go w przygodowym "The Mummy", gdzie pojawi się u boku Toma Cruise'a oraz Sofii Boutelli.

d8re5kh

Podziel się opinią

Share
d8re5kh
d8re5kh