Trwa ładowanie...

"Amityville" ma reżysera, aktorki i datę premiery

Share
"Amityville" ma reżysera, aktorki i datę premiery
d29whey

*Franck Khalfoun stanie za kamerą horroru "Amityville". W rolach głównych wystąpią Jennifer Jason Leigh (na zdj.) i Bella Thorne.*

Jeszcze do niedawna studia Dimension Films i Blumhouse Productions pracowały nad filmem zatytułowanym "The Amityville Horror: The Lost Tapes", realizowanym w konwencji found footage. W międzyczasie projekt upadł, jednak przedstawiciele Dimension i Blumhouse nie zrezygnowali całkowicie z pomysłu nakręcenia nowego obrazu inspirowanego książką "The Amityville Horror: A True Story" Jaya Ansona oraz jego słynną ekranizacją z 1979 roku. Postanowili więc zrealizować reboot zatytułowany po prostu "Amityville", w zwykłej konwencji, nie w schemacie paradokumentalnym. Znaleźli już nawet reżysera - Francka Khalfouna ("P2", "Maniac"), a także wyznaczyli datę premiery na 2 stycznia 2015 roku.

W filmie Khalfouna Jennifer Jason Leigh zagra samotną matkę, która wprowadza się wraz z trójką dzieci do domu w Amityville. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że w posiadłości popełniono niegdyś makabryczną zbrodnię.

Warto wspomnieć, że oryginalny film Stuarta Rosenberga z 1979 roku doczekał się już licznych sequeli, remake'ów i rebootów. Ostatni z nich, "Amityville" z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, gościł w kinach w 2005 roku.

d29whey

Podziel się opinią

Share
d29whey
d29whey