Trwa ładowanie...
angelina jolie
15-12-2014 07:34

Angelina Jolie ma ospę

Share
Angelina Jolie ma ospę
d2l7x9q

Wiemy już, że Angelina Jolie nie przechodziła ospy wietrznej jako dziecko. Gwiazda choruje teraz.

Jolie nie będzie mogła wziąć udziału w premierze swojego filmu "Niezłomny". By uniknąć plotek i spekulacji, wyjaśniła, że powodem jest choroba, a dokładnie ospa wietrzna.

- Chcę jasno i szczerze powiedzieć, dlaczego w najbliższych dniach nie będę brała udziału w wydarzeniach związanych z premierą "Niezłomnego" - mówi reżyserka dramatu w wiadomości wideo. - Ubiegłej nocy odkryłam, że mam ospę wietrzną.

d2l7x9q

Obraz "Niezłomny" stanowi adaptację powieści "Unbroken: A World War II Story of Survival, Resilience, and Redemption" Laury Hillenbrand. Książka wydana w Polsce pod tytułem "Niezłomny" opisuje losy Louisa Zamperiniego (Jack O'Connell), byłego olimpijczyka, którego samolot roztrzaskał się w czasie II wojny światowej. Zamperini wraz z dwójką ocalałych dryfował po wodach Pacyfiku przez 47 dni. W końcu został wyłowiony przez japońską flotę. Na lądzie trafił do obozu jenieckiego, w którym był torturowany przez komendanta-sadystę. Pod koniec wojny Zamperini odzyskał wolność, jednak później przez wiele lat borykał się z problemami będącymi wynikiem powojennej traumy.

Do polskich kin dzieło Jolie trafi 17 stycznia.

d2l7x9q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l7x9q