Trwa ładowanie...
anna mucha
27-05-2014 12:02

''Anioł'': Anna Mucha powraca. Zobacz jej nowy film

''Anioł'': Anna Mucha powraca. Zobacz jej nowy filmŹródło: mat. promocyjne
dh5z2e4
dh5z2e4

, zaprawiony w bojach i ceniony twórca kina offowego.

Co ważne, całość została zrealizowana przy minimalnych nakładach środków, a Anna Mucha zgodziła wystąpić całkowicie za darmo!

Film w całości do obejrzenia tutaj:

„Anioł” to, podobnie jak poprzednie produkcje Kujawy, film krótkometrażowy. Praca na planie zajęła zaledwie jeden dzień, a zdjęcia zrealizowano w Poznaniu. Scenariusz filmu inspirowany jest twórczością Krzysztofa T. Dąbrowskiego i powstał na podstawie krótkich form literackich zwanych drabblami, będącymi połączeniem horroru, fantastyki oraz czarnego humoru.

Oprócz Anny Muchy w filmie Kujawy zobaczymy aktorów Teatru Polskiego w Poznaniu - Piotra Dąbrowskiego oraz Pawła Siwiaka.

dh5z2e4

Jak piszą twórcy zaangażowani w prace nad filmem, ich dotychczasowe dzieła spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem na wielu festiwalach kina niezależnego. Mimo młodego wieku reżyser ma na koncie kilka sukcesów. Jego krótkie metraże „Krok do wieczności” oraz „Krwawy Księżyc” (nominacja do Offowego Odkrycia Roku 2011) były pokazywane na około 40 festiwalach i przeglądach kina niezależnego oraz na festiwalu filmowym w Gdyni.

Budżet filmu zamknął się w kwocie wynoszącej niewiele ponad 900 zł. Pieniądze przeznaczono na zakup opłatków, Biblii i bombek, które posłużyły ekipie jako świąteczne prezenty dla odwiedzanych osób.

dh5z2e4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh5z2e4