Trwa ładowanie...
d4bw9p6

Anna Prus przyznała, że głodziła się do roli

Aktorka, która zagrała w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", potrafi wiele poświęcić, by dobrze wypaść na ekranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Prus
Anna Prus (East News)
d4bw9p6

37-letnia gwiazda znana jest głównie z serialowych produkcji. Ale ma na swoim koncie też rolę w cenionej przez krytyków "Wojnie polsko-ruskiej" Xawerego Żuławskiego. Próbowała też swoich sił w kilku zagranicznych produkcjach.

W rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o roli w rosyjskiej produkcji "Jedynka". Jej akcja osadzona jest w czasach II wojny światowej. Aby wyglądać realistycznie, Prus musiała schudnąć. Zastosowała drakońską dietę:

d4bw9p6

- Czas wojny musiał być widoczny na mojej twarzy. Przez dwa tygodnie stosowałam głodówkę, a przez kolejne dwa pozwoliłam sobie na jedno gotowane jajko dziennie. Ta restrykcyjna dieta sprawiła, że czasem czułam się wycieńczona, a na planie musiałam dużo biegać. Momentami było naprawdę ciężko.

Na szczęście do roli Jagody w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" nie musiała aż tak się poświęcać. Gra w nim Jagodę, córkę inżyniera silników lotniczych, która lata samolotami i nie lubi nosić spódnic. Zakochuje się w Janku, w którego wcielił się Maciej Zakościelny. Ale ich szczęście zostaje przerwane przez wojnę.

d4bw9p6

Podziel się opinią

Share

d4bw9p6

d4bw9p6