Trwa ładowanie...
dns6d1u
Megafon.pl
Aktualności

"Annabelle 2" - zła lalka powraca

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu "Annabelle 2".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Annabelle
Annabelle (Materiały prasowe, Fot: Warner Bros.)
dns6d1u

Fotografia, którą znaleźć można na Twitterze przedstawia reżysera produkcji - Davida F. Sandberga oraz główną bohaterkę. Fotos jest również zapowiedzią premiery pierwszego teasera filmu.

Przypomnijmy, że "Annabelle" z 2014 roku to historia lalki, która po napadzie na dom swoich właścicieli zostaje opętana. Za reżyserię odpowiadał John R. Leonetti. W obsadzie znaleźli się Annabelle Wallis, Ward Horton i Alfre Woodard. Dzieło, stanowiące spin-off "Obecności", zarobiło ponad 37 milionów dolarów przy budżecie 6,5 miliona dolarów.

dns6d1u

W nowej odsłonie śledzić będziemy losy twórcy lalek i jego żony, którzy 20 lat po śmierci swej córki przyjmują do domu zakonnicę i kilkoro sierot. Talitha Bateman zagra jedną z osieroconych dziewczynek.

W obsadzie znaleźli się Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson, Philippa Anne Coulthard, Grace Fulton, Lou Lou Safran, Samara Lee, Tayler Buck, Anthony LaPaglia i Miranda Otto.

James Wan i Peter Safran odpowiadają za produkcję. David F. Sandberg reżyseruje na podstawie scenariusza Gary'ego Daubermana.

Premiera "Annabelle 2" planowana jest na 19 maja 2017 roku.

Zobacz: Najlepsze horrory 2017 roku

dns6d1u

Podziel się opinią

Share

dns6d1u

dns6d1u