Trwa ładowanie...
d2sdbkw

Antonio Banderas w niezwykłym wcieleniu. "Życie Picassa od dawna mnie fascynuje"

National Geographic opublikowało zapowiedź drugiego sezonu serialu "Geniusz" ("Genius"), który został poświęcony postaci Pabla Picassa. Rolę genialnego malarza odegrał Antonio Banderas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antonio Banderas jako Pablo Picasso
Antonio Banderas jako Pablo Picasso (Materiały prasowe)
d2sdbkw

- Życie Picassa, który tak jak ja pochodzi z Malagi, od dawna mnie fascynuje - mówił jakiś czas temu 57-letni aktor. - Jestem podekscytowany tym projektem.

Pablo Picasso był hiszpańskim malarzem, rzeźbiarzem i grafikiem, współtwórcą kubizmu i jednym z najwybitniejszych artystów XX wieku. Jego najważniejsze dzieła to "Guernica" i "Panny z Awinionu".

- Jedynym sposobem, by zostać prawdziwym artystą, to pracować dzień i noc - słyszymy w zapowiedzi drugiego sezonu serialu "Geniusz". Jego premierę wyznaczono na 24 kwietnia. Showrunnerem i scenarzystą jest Ken Biller, który ma na swoim koncie takie seriale jak "Legends", "Pułapki umysłu" czy "Tajemnice Smallville".

d2sdbkw

Przypomnijmy, że pierwsza odsłona produkcji "Geniusz" opowiadała o Albercie Einsteinie. W postać wybitnego fizyka wcielali się Johnny Flynn i Geoffrey Rush.

Pablo Picasso to nie jedyna autentyczna postać, w którą wcielił się ostatnio Antonio Banderas. Gwiazdor zagrał m.in. w biograficznym dramacie "Lamborghini" jako Ferruccio Lamborghini.

#dziejesiewkulturze: Antonio Banderas dostrzega pozytywy zawału. Widmo śmierci zupełnie go odmieniło

d2sdbkw

Podziel się opinią

Share

d2sdbkw

d2sdbkw