Trwa ładowanie...
d2a3wp6

Antonio Banderas w niezwykłym wcieleniu. "Życie Picassa od dawna mnie fascynuje"

National Geographic opublikowało zapowiedź drugiego sezonu serialu "Geniusz" ("Genius"), który został poświęcony postaci Pabla Picassa. Rolę genialnego malarza odegrał Antonio Banderas.
Share
Antonio Banderas jako Pablo Picasso
Antonio Banderas jako Pablo PicassoŹródło: Materiały prasowe
d2a3wp6

- Życie Picassa, który tak jak ja pochodzi z Malagi, od dawna mnie fascynuje - mówił jakiś czas temu 57-letni aktor. - Jestem podekscytowany tym projektem.

Pablo Picasso był hiszpańskim malarzem, rzeźbiarzem i grafikiem, współtwórcą kubizmu i jednym z najwybitniejszych artystów XX wieku. Jego najważniejsze dzieła to "Guernica" i "Panny z Awinionu".

- Jedynym sposobem, by zostać prawdziwym artystą, to pracować dzień i noc - słyszymy w zapowiedzi drugiego sezonu serialu "Geniusz". Jego premierę wyznaczono na 24 kwietnia. Showrunnerem i scenarzystą jest Ken Biller, który ma na swoim koncie takie seriale jak "Legends", "Pułapki umysłu" czy "Tajemnice Smallville".

d2a3wp6

Przypomnijmy, że pierwsza odsłona produkcji "Geniusz" opowiadała o Albercie Einsteinie. W postać wybitnego fizyka wcielali się Johnny Flynn i Geoffrey Rush.

Pablo Picasso to nie jedyna autentyczna postać, w którą wcielił się ostatnio Antonio Banderas. Gwiazdor zagrał m.in. w biograficznym dramacie "Lamborghini" jako Ferruccio Lamborghini.

#dziejesiewkulturze: Antonio Banderas dostrzega pozytywy zawału. Widmo śmierci zupełnie go odmieniło

d2a3wp6

Podziel się opinią

Share
d2a3wp6
d2a3wp6