Trwa ładowanie...

"Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów": Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov zapraszają na film

Share
"Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów": Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov zapraszają na film
Źródło: Facebook
djkmd5e

WP miała okazję odwiedzić plan polskiego dubbingu najnowszej odsłony przygód Asteriksa i Obeliksa i podpatrzeć przy pracy Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova. Popularni zawodnicy MMA wcielają się w role dwóch walczących ze sobą gladiatorów. Jak poradzili sobie z podkładaniem głosu animowanym postaciom sportowcy?

Chociaż panowie nie mieli okazji zmierzyć się ze sobą na ringu, na planie dubbingu „Asteriksa i Obeliksa: Osiedla Bogów” stoczyli prawdziwy pojedynek herosów. Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov opowiadają nam o kulisach niełatwej pracy aktora dubbingowego, zdradzają, czy traktują siebie jak rywali oraz wspominają bajki, które oglądali w dzieciństwie.

Akcja filmu „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” rozgrywa się w 50. roku przed naszą erą, kiedy niemal cała Galia jest okupowana przez Rzymian. Najeźdźcom wciąż opór stawia jedna skromna osada. Juliusz Cezar postanawia więc zmienić swoją taktykę i zamiast podporządkowywać sobie upartych Galów siłą, używa odrobiny sprytu. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli, zwaną Osiedlem Bogów. Czy mieszkańcy osady oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu?

Kto wygrał to starcie gladiatorów? Zobacz wideo

djkmd5e

Podziel się opinią

Share
djkmd5e
djkmd5e