Trwa ładowanie...
d25ppc5

Avengers: Endgame - Katherine Langford filmową córką Toney'ego Starka

Katherine Langford, gwiazda serialu Netfliksa “13 powodów”, miała zagrać rolę w filmie “Avengers: Endgame”, ale w finalnej wersji produkcji nie pojawiła się. Reżyserzy zdradzili, dlaczego tak się stało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Avengers: Endgame - Katherine Langford filmową córką Toney'ego Starka
Avengers: Endgame - Katherine Langford filmową córką Toney'ego Starka (East News)
d25ppc5

Avengers: Endgame - Langford filmową córką Starka

W filmie “Avengers: Endgame” Langford miała zagrać dorosłą córkę Tony’ego Starka, Morgan. Pojawiłaby się w scenie, gdy Stark miał możliwość przejścia przez tajemny portal, w którym było widać dorosłą Morgan (przypomnijmy, że w “Avengers: Wojna bez granic” Thanos zabił ją, gdy miała pięć lat, by zdobyć Kamień Duszy). Przejście przez portal mogłoby sprawić, że Tony Stark wiódłby spokojne życie u boku pełnoletniej córki.

Ostatecznie gwiazda “13 powodów” Netfliksa nie pojawiła się w filmie. Scenę odrzucili testowi widzowie, którzy nie byli w stanie związać się emocjonalnie ani z bohaterką, ani z sytuacją.

d25ppc5

Pomysł ten potwierdzili reżyserzy “Avengers: Endgame” bracia Anthony i Joe Russo podcaście “HappySadConfused” Josha Horowitza.

- Był taki pomysł, że Tony zamierzał przejść przez portal za Thanosem - mówił Joe.

- Pamiętasz, że tam było widać dorosłą córkę Starka? - zapytał Anthony brata. Ten potwierdził.

Najnowsza część Avengersów bije rekordy finansowe światowego kina - film zarobił miliard dolarów w zaledwie pięć dni. Wciąż można go obejrzeć w kinach.

d25ppc5

Podziel się opinią

Share

d25ppc5

d25ppc5