Trwa ładowanie...

''Batman vs. Superman'': Batman szuka kobiety

''Batman vs. Superman'': Batman szuka kobiety
d3gs8kw
d3gs8kw

*Olga Kurylenko ("Niepamięć"), Gal Gadot ("Szybcy i wściekli 6") i Elodie Yung ("G.I. Joe: Odwet") zostały zaproszone na przesłuchania do głównej roli żeńskiej w filmie "Batman vs. Superman".*

Przypomnijmy, że nowy obraz Zacka Snydera będzie kontynuacją "Człowieka ze stali" z Henrym Cavillem w roli Supermana. W sequelu Cavill ponownie wcieli się w superbohatera, a Batmana zagra Ben Affleck. Kurylenko, Gadot i Yung rywalizują o główną rolę żeńską. Niektóre media sugerują, że będzie to Diana Prince, czyli Wonder Woman, a jeszcze inne - że będzie to kobieta, w której zakochuje się Batman.

- Jestem pewien, że jeśli Wonder Woman w ogóle pojawi się w tym filmie, będzie to epizodyczna rola - przekonuje Borys Kit z "Hollywood Reportera". - To "Batman vs. Superman", nie "Batman vs. Superman vs. Wonder Woman". Niewykluczone jednak, że na ekranie pojawi się pewna Diana.

Dodatkowo w niektórych doniesieniach przewija się informacja, że Jaimie Alexander ("Thor: Mroczny świat") prowadzi rozmowy z przedstawicielami Warner Bros. w sprawie roli Wonder Woman. Liczne wątpliwości towarzyszące trwającym przesłuchaniom powinny zostać rozwiane w najbliższych tygodniach.

Premiera filmu "Batman vs. Superman" planowana jest na lipiec 2015 roku.

d3gs8kw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gs8kw