Trwa ładowanie...

''Battleship: Bitwa o Ziemię'': Gra w statki po japońsku [wideo]

''Battleship: Bitwa o Ziemię'': Gra w statki po japońsku [wideo]Źródło: UIP
d19tyx8
d19tyx8

W sieci pojawił się japoński zwiastun filmu "Battleship: Bitwa o Ziemię", prezentujący kilka przebitek nowych scen ze spektakularnego filmu science-fiction.

Z budżetem przekraczającym 200 milionów dolarów to skrzyżowanie filmu wojennego i science fiction opowiadać będzie historię międzynarodowej floty, która zostaje wplątana w potężnych rozmiarów bitwę z kosmitami. Przybyli oni na Ziemię z misją odkrycia i zagospodarowania źródła energii pod jednym z oceanów pokrywających naszą planetę, jednak krótko po lądowaniu ich zamiary zostały zdemaskowane przez oddziały marynarki morskiej. Konfrontacja okazała się być nieunikniona.

Inspiracji do filmu dostarczyła wojenna gra planszowa stworzona przez firmę Hasbro. Opracowana w roku 1967 przez Miltona Bradleya, popularna gra znana jest w Polsce jako "Statki". Zadaniem graczy jest zidentyfikowane położenia okrętów wojennych przeciwnika, umieszczonych na planszach w formie siatki. Odgadnięcie współrzędnych całego statku równoznaczne jest z jego zatopieniem. Jednak czy Ziemianom łatwo będzie zlokalizować i zlikwidować całą flotę najeźdźcy z kosmosu?

W filmie występują m.in. Taylor Kitsch jako Alex Hopper, Liam Neeson jako Admirał Shane, ojciec narzeczonej Hoppera, w którą wciela się Brooklyn Decker. Brata głównego bohatera gra Alexander Skarsgard, a jedną z obsadowych niespodzianek z pewnością jest udział piosenkarki Rihanny, dla której jest to debiut na wielkim ekranie. Reżyserem "Battleship" jest Peter Berg, twórca takich przebojów jak "Hancock" i "Królestwo".

Polska premiera filmu zapowiedziana jest na 20 kwietnia 2012.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d19tyx8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19tyx8