Trwa ładowanie...
d1ru1le
Aktualności

''Beauty and the Beast'': Emma Watson u boku Bestii

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Beauty and the Beast'': Emma Watson u boku Bestii
d1ru1le

Zakończyły się zdjęcia do musicalu "Beauty and the Beast" w reżyserii Billa Condona i z udziałem Emmy Watson.

Aktorka wciela się w nowej wersji klasycznej opowieści w uroczą Belle, która kończy w ramionach Bestii (Dan Stevens). Na planie pracowali także Luke Evans, Ewan McGregor, Gugu Mbatha-Raw, Ian McKellen, Emma Thompson, Stanley Tucci, Kevin Kline i Josh Gad.

fot. AFP

d1ru1le

Przypomnijmy, że Belle to wieśniaczka, której ojciec zostaje uwięziony w zaklętym zamku przez odrażającą Bestię. Dziewczyna podąża jego śladem i zgadza się zostać więźniem stwora zamiast ojca. Wkrótce odkrywa, że za odpychającą powierzchownością potwora kryje się serce i dusza księcia.

Condon wyreżyserował film na podstawie scenariusza Stephena Chbosky'ego. Podstawą dla jego tekstu jest szkic Evana Spiliotopoulosa.

Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

d1ru1le

Dla samej Watson data końca zdjęć do "Beauty and the Beast" - 21 sierpnia - ma szczególne znaczenie. Tego samego dnia 15 lat temu rozpoczęła pracę na planie "Harry'ego Pottera". Ten szczególny zbieg okoliczności aktorka zauważyła na swoim profilu na Twitterze.

The 21st of August must be an auspicious day for me 15 yrs ago I began my journey as Hermione15 yrs later I wrap on my 1st musical as Belle.

— Emma Watson (@EmWatson) August 21, 2015

- 21 sierpnia to dla mnie dobra data - napisała. - 15 lat temu rozpoczęłam swoją podróż jako Hermiona. 15 lat później skończyłam pracę jako Belle w swoim pierwszym musicalu.

d1ru1le

Zanim zobaczymy rozśpiewaną Watson, będziemy ją mogli podziwiać w nieco innym klimacie w thrillerze "Regression" Alejandro Amenábara.

fot. AFP

d1ru1le

Podziel się opinią

Share
d1ru1le
d1ru1le