Trwa ładowanie...

Ben Affleck nie radzi sobie? Znów sięga po alkohol

Ostatnia wpadka Bena Afflecka to nie pierwszy raz, gdy znany hollywoodzki gwiazdor szukał pocieszenia w alkoholu. Znów wyląduje na odwyku?

Ben Affleck nie radzi sobie? Znów sięga po alkoholŹródło: Forum
d3wfo91
d3wfo91

Ben Affleck coraz częściej zagląda do kieliszka. Czy ma to związek z ciężką pracą i porażkami w życiu osobistym? Tak właśnie ostatni alkoholowy incydent podsumowują media. Aktor był na imprezie halloweenowej, na której wypił o jednego drinka za dużo. Mężczyzna zataczał się. Dzień później przyznał:

- Cóż, to się zdarza. To było potknięcie, ale nie pozwolę sobie na zupełne wykolejenie — powiedział w rozmowie z amerykańskimi dziennikarzami, po czym udał się na spacer z dziećmi.

Niestety, nie było to jednorazowe potknięcie. O problemach gwiazdora z alkoholem słyszymy od 2001 r., jednak początkowo nikt nie wierzył doniesieniom. Tym bardziej, że aktor znalazł szczęście u boku Jennifer Garner, z którą ma troje dzieci: Violet Anne (ur. 2005), Seraphinę Rose Elizabeth (ur. 2009) i Samuela (ur. 2012).

d3wfo91

Okazuje się, że nawet żona odwoziła Bena na odwyk. Jennifer wierzyła, że wsparcie rodziny uzdrowi gwiazdora, jednak tak się nie stało. Od 2015 r. plotkowano o rozstaniu gwiazdorskiej pary, jednak oboje starali się uratować związek, przynajmniej dla trójki dzieci. Niewiele to pomogło. Ben Affleck po kolejnych odwykach wracał do domu, by znów sięgnąć do kieliszka. Tak właśnie zataczało się błędne koło.

W 2017 r. Ben Affleck głośno wypowiadał się na temat problemu z alkoholem. Miał nawet osobistą pielęgniarkę, która była przy aktorze przez 24 godziny na dobę. Taki detoks był tylko chwilowy. W 2018 r. znów trafił na odwyk. Mógł jednak spotykać się z żoną i dziećmi. Razem chodzili na msze i na spacery. Jennifer ostatecznie nie wytrzymała.

Jennifer Garner i Ben Affleck rozwiedli się w 2018 r. Żona nie utrudniała mu jednak kontaktów z dziećmi, tak jak to było w przypadku Brada Pitta i Angeliny Jolie.

Ben Affleck próbował rzucić się w wir pracy. Wyreżyserował film "Nocne życie", w którym gra główną rolę. Obraz nie zdobył jednak uznania krytyków i widzów. Gwiazdor się nie poddaje. W 2020 r. znów zobaczymy go w roli Batmana.

A może Ben Affleck powinien odpocząć? Wybrać się w podróż lub poświęcić więcej uwagi dzieciom, by w pełni sił powrócić do hollywoodzkiej kariery?

d3wfo91
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wfo91