Trwa ładowanie...
ben affleck
03-05-2014 08:33

Ben Affleck pikietowałby sam przeciwko sobie

Ben Affleck pikietowałby sam przeciwko sobie
ddqi4sf
ddqi4sf

Nie cichną głosy oburzenia w związku z obsadzeniem Bena Afflecka w roli Batmana w filmach "Batman vs. Superman" i "Justice League". Aktor jednak doskonale rozumie protestujących.

- Gdybym sądził, że powstanie kolejny "Daredevil", sam bym pikietował - mówi aktor. - Nie chcemy jednak, by nowy Batman rywalizował z tym, co zrobili Christian Bale i Chris Nolan. Chcemy tę postać odmienić, ale w taki sposób, by nadal mieściła się w kanonie.

Affleck zdradza również, że widzowie zobaczą "starszą i mądrzejszą wersję" Człowieka-Nietoperza.

Przypomnijmy, że "Batman vs. Superman" będzie sequelem "Człowieka ze stali". W Supermana - ponownie - wcieli się Henry Cavill. W filmie wystąpią także Amy Adams (Lois Lane), Gal Gadot (Wonder Woman) i Jesse Eisenberg (Lex Luthor) oraz Holly Hunter, Callan Mulvey i Tao Okamoto. Za kamerą staje Zack Snyder. Premiera planowana jest na maj 2016 roku.

"Justice League" ma z kolei trafić na ekrany w roku 2017.

Affleck w najbliższych planach ma także kolejny reżyserski projekt. Na przełom 2015 i 2016 przewidziana została premiera jego kryminału "Live by Night" według powieści Dennisa Lehane ("Gdzie jesteś, Amando?"). Twórca stanie zarówno za, jak i przed kamerą.

ddqi4sf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddqi4sf