Trwa ładowanie...
ben foster

Ben Foster w piekle z Tomem Hanksem

Share
Ben Foster w piekle z Tomem Hanksem
d1bw3sg

Ben Foster dołączył do obsady filmu "Inferno".

Film będzie trzecią częścią historii profesora Roberta Langdona. W nowej odsłonie światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. Nie ma jednak czasu na rozmyślania. Ledwie odzyskuje przytomność, już ktoś usiłuje go zabić. W pośpiechu opuszcza szpital w towarzystwie młodej lekarki. Ścigany przez wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując rozwikłać tajemniczą zagadkę. Podąża śladem wskazówek zawartych w słynnym poemacie Dantego.

W roli głównej ponownie zobaczymy Toma Hanksa, który portretował już profesora w filmach "Kod Da Vinci" i "Anioły i demony". Felicity Jones wcieli się w Siennę Brooks, lekarkę która pomoże Langdonowi odzyskać pamięć.

d1bw3sg

Irrfan Khan zagra Harry'ego Simsa znanego także jako Provost, Omar Sy będzie Christophem Bruderem a Sidse Babett Knudsen sportretuje panią dr Elizabeth Sinskey, szefową Światowej Organizacji Zdrowia. Ben Foster zagra czarny charakter.

Reżyseruje Ron Howard. Premiera planowana jest na 14 października 2016 roku.

Bena Fostera wkrótce będzie można zobaczyć w głównej roli w filmie "Icon", którego bohaterem jest Lance Armstrong.

d1bw3sg

Podziel się opinią

Share
d1bw3sg
d1bw3sg