Trwa ładowanie...
Megafon.pl
blake lively

Blake Lively przeszła zaskakującą metamorfozę. 30-latka już nie zachwyca urodą

Blondwłosa piękność, która w zeszłym roku paradowała w bikini w thrillerze "183 metry strachu", zmieniła się w zaniedbaną alkoholiczkę. Na szczęście wyłącznie do roli w nowym filmie, będącym kobiecą odpowiedzią na przygody Jamesa Bonda.

Share
Blake Lively przeszła zaskakującą metamorfozę. 30-latka już nie zachwyca urodą
Źródło: Materiały prasowe
d94oa7r

W sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania z planu "The Rhythm Section" z Blake Lively w roli głównej. Film jest określany mianem kobiecej odpowiedzi na filmy o Bondzie czy Bournie. Realizacją kierują Michael G. Wilson i Barbara Broccoli, czyli producenci filmów o przygodach agenta 007. Podstawą scenariusza są powieści Marka Burnella, których bohaterką jest Stephanie Patrick (w tej roli wystąpi Blake Lively).

Kobieta jest na najlepszej drodze do autodestrukcji po tym, jak jej rodzina ginie w katastrofie lotniczej. Postanawia jednak odkryć prawdę i przyjmuje tożsamość płatnej zabójczyni.

Obraz powstaje właśnie w Dublinie. Na zdjęciach z planu widzimy gwiazdę w topornych butach, mało eleganckich ubraniach, w brzydkiej niebieskiej czapce i bez makijażu.

d94oa7r

W obsadzie znajduje się również Jude Law. Zdjęcia do filmu będą realizowane w Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii i Szwajcarii. "The Rhythm Section" do kin ma trafić w lutym 2019 r.

Blake Lively ostatnio zagrała w filmach "183 metry strachu" i "All I See Is You".

Obejrzyj zwiastun filmu "183 metry strachu":

d94oa7r

Podziel się opinią

Share
d94oa7r
d94oa7r