Trwa ładowanie...

Blisko 370 000 widzów w 10 dni na "7 uczuciach". Świetny drugi weekend nowego filmu Marka Koterskiego w kinach!

Po drugim weekendzie wyświetlania nowy film Marka Koterskiego obejrzało już 369 092 widzów. Wynik filmu niemal dorównał temu z pierwszego weekendu (130 050 osób), zanotował bowiem najmniejszy spadek w TOP 20 polskiego box office (tylko -5 %).

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Blisko 370 000 widzów w 10 dni na "7 uczuciach". Świetny drugi weekend nowego filmu Marka Koterskiego w kinach!Źródło: Materiały prasowe
d2f5zb2

Przypominamy, że wynik otwarcia "7 uczuć” wyprzedził takie rodzime produkcje jak *"Kamerdyner”, "Serce nie sługa”, "Plan B”, "Atak Paniki” czy "Zimna wojna” i znalazł się w TOP 10 najlepszych otwarć polskich filmów w 2018 roku. *

Po drugim weekendzie grania "7 uczuć” plasuje się w zaszczytnym gronie TOP3 najchętniej oglądanych filmów w Polsce. Żadna z nowych premier filmowych granych od 19 października na wielkich ekranach nie zdołała pokonać nowego dzieła Marka Koterskiego.

Pierwszy raz w roli Adasia Miauczyńskiego widzowie mogą zobaczyć Michała Koterskiego.

d2f5zb2

— Po tym, jak wyzwoliłem się z porównywania od innych Adasiów, pomyślałem, że muszę wykreować swojego Miauczyńskiego. Opowiedziałem ojcu, jak widzę swojego bohatera. Ojciec przygotował dla mnie rozpiskę postaci, ale zaufał mojej intuicji. Myślę zresztą, że Miauczyńskich jest tylu, ilu aktorów — ba, ilu ludzi na świecie. Zrozumiałem to po "Dniu świra”, kiedy nawet kobiety mówiły, że to film o nich. W każdym z nas jest cząstka Miauczyńskiego, każdy z nim się może w jakimś stopniu identyfikować — powiedział aktor w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2f5zb2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f5zb2
d2f5zb2