Trwa ładowanie...
benedict cumberbatch

''Blood Mountain'': Cumberbatch kontra terrorysta i łowcy głów

Share
''Blood Mountain'': Cumberbatch kontra terrorysta i łowcy głów
d3rz9lf

Siergiej Bodrow ("Czyngis-chan") ujawnił kolejne szczegóły fabuły swojej najnowszej produkcji - thrillera "Blood Mountain" z *Benedictem Cumberbatchem w roli głównej.*

Gwiazdor "Sherlocka" wcieli się w filmie w niejakiego Charliego Webstera, weterana sił specjalnych, który obecnie pracuje na prywatne zlecenia. Nie ma rzeczy, której by nie widział czy nie zrobił. Nikogo i niczego się nie boi. Jest śmiertelnie skuteczny. Teraz podejmuje się eskorty poszukiwanego na całym świecie terrorysty Al-Wahiriego. W czasie przeprawy przez wrogie terytorium gór na granicy Pakistanu i Afganistanu razem ze swoim zespołem wpada w pułapkę. Jego podopieczny jest celem łowców głów, którzy chcą odebrać nagrodę w wysokości 12 milionów dolarów. Dwaj mężczyźni zostają sami - przeciwko sobie i przeciwko wspólnym wrogom.

Autorem scenariusza jest Jonathan W. Stokes ("The Last Hurrah"). Poprawki naniósł John Romano ("Prawnik z Lincolna"). Zdjęcia rozpoczną się w kwietniu i będą realizowane w Maroko.

Cumberbatcha można obecnie podziwiać w Polsce w dwóch dziełach: "Sierpniu w hrabstwie Osage" (gra tu wrażliwego i nieśmiałego prowincjusza) oraz w "Zniewolonym. 12 Years a Slave" (tu z kolei wciela się we właściciela niewolników).

d3rz9lf

Podziel się opinią

Share
d3rz9lf
d3rz9lf