Trwa ładowanie...
d3qfpy8

"Bombshell". Charlize Teron, Nicole Kidman, Margot Robbie oraz inni na pokazie filmu

Jeszcze w tym roku doczekamy się kinowej premiery "Bombshell". Na specjalnym pokazie filmu pojawiło się wiele gwiazd jak m.in. Charlize Teron, Nicole Kidman czy Margot Robbie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Bombshell". Nicole Kidman, Margot Robbie, Charlize Teron oraz inni na pokazie filmu.
"Bombshell". Nicole Kidman, Margot Robbie, Charlize Teron oraz inni na pokazie filmu. (Getty Images)
d3qfpy8

"Bombshell" opowiada o jednej z największych stacji telewizyjnych - Fox News, a także kobiet które obaliły Rogera Ailesa - twórcy medialnego imperium.

Główną bohaterką jest dziennikarka Megyn Kelly, w która wcieli sie Charlize Theron. Nicole Kidman zagra postać Gretchen Carlson, dziennikarki, która zażądała 20 mln odszkodowania w sprawie o molestowanie seksualne. Z kolei Margot Robbie wystąpi w roli Kayli Pospisil, fikcyjnej producentki w Fox News.
W pozostałych rolach wystąpili:John Lithgow, Kate McKinnon, Connie Britton, Mark Duplass, Rob Delaney, Malcolm McDowell i Allison Janney. Za reżyserię odpowiada Jay Roach, a za scenariusz - Charles Randolph.

Podczas specjalnego pokazu filmwoego w Pacific Design Center w Los Angeles obecna była obsada filmu, dziennikarze i krytycy. Według niektórych film może kandydować do Oscara w wielu kategoriach.

d3qfpy8

Oficjalna premiera "Bombshell" w USA odbędzie 20 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Zawierucha odpływa: "Marzę o zagraniu Jamesa Bonda"

d3qfpy8

Podziel się opinią

Share

d3qfpy8

d3qfpy8