Trwa ładowanie...
d1jzc9q

"Bombshell": pierwszy zwiastun z aktorską drużyną marzeń. To trzeba zobaczyć

Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie – te trzy nazwiska wystarczą, by wpisać "Bombshell" na listę najbardziej oczekiwanych premier. Szczególnie, że scenariusz opiera się na głośnym skandalu sprzed kilku lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od lewej: Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie w filmie "Bombshell"
Od lewej: Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie w filmie "Bombshell" (Materiały prasowe)
d1jzc9q

W sieci pojawił się klimatyczny, choć niewiele zdradzający zwiastun filmu "Bombshell", który trafi do amerykańskich kin w grudniu. W klipie można zobaczyć Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie, które zagrały autentyczne pracownice Fox News, powiązane ze skandalem Rogera Aliesa.

Alies był założycielem stacji i w połowie 2016 r. został oskarżony o zwolnienie pracownicy, która miała się nie zgodzić na seksualne propozycje 76-latka. Mężczyzna wkrótce podał się do dymisji. Zmarł w maju 2017 r.

d1jzc9q

Zobacz także: "Na cały głos": Medialna propaganda od kuchni [RECENZJA SERIALU]

mat. prasowe/Getty Images

Historia Rogera Ailesa została niedawno przeniesiona na mały ekran w serialu "Na cały głos" HBO. W rolę szefa Fox News wcielił się Russell Crowe, zaś Naomi Watts zagrała dziennikarkę telewizyjną Gretchen Carlson, którą w "Bombshell" sportretowała Nicole Kidman. Na szczególną uwagę zasługuje Charlize Theron znakomicie ucharakteryzowana na byłą gwiazdę Fox News, Megyn Kelly.

Obejrzyj zwiastun filmu "Świat w ogniu":

d1jzc9q

Podziel się opinią

Share

d1jzc9q

d1jzc9q