Trwa ładowanie...
dy6cly3

"Borg/ McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”. Pokaz premierowy 27 października

Pot, łzy i ambicje, aby być najlepszym - od 27 października Multikino zaprasza na poruszający film "Borg/ McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”, opowiadający prawdziwą historię światowej sławy tenisistów, którzy byli gotowi zapłacić każdą cenę, aby stanąć na najwyższym podium. Także kosztem własnego zdrowia czy bliskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Shia LaBeouf i Sverrir Gudnason w filmie "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem"
Shia LaBeouf i Sverrir Gudnason w filmie "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem" (Materiały prasowe)
dy6cly3

Wimbledon 1980. Cały świat wstrzymuje oddech - rozpoczyna się finałowy mecz. Björn Borg, najlepszy tenisista na świecie, będzie bronił po raz piąty tytułu mistrza. Chłodny, opanowany i skuteczny - jest ulubieńcem publiczności. Nikt jednak nie wie o dramacie rozgrywającym się poza kortem: niespełna 24-letni tenisista jest fizycznym i psychicznym wrakiem, wyniszczonym przez mordercze treningi, które rujnują także jego życie prywatne. Przeciwnik Borga to 20-letni John McEnroe, porywczy i wybuchowy, zdeterminowany, by zająć miejsce swojego dotychczasowego idola. Jaką cenę może mieć sukces?

Zobacz zwiastun filmu "Borg/ McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”:

dy6cly3

W obsadzie znaleźli się Shia LaBeouf, Sverrir Gudnason, Stellan Skarsgard, Tuva Novotnyy, Robert Emms, Ian Blackman i David Bamber.

"Borg/McEnroe": Iga Świątek o filmie. "Pokazuje jak funkcjonuje umysł sportowca":

dy6cly3

Podziel się opinią

Share

dy6cly3

dy6cly3