Trwa ładowanie...
d5z35a7
Aktualności

Bracia Coen wciąż rekrutują do nowego filmu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bracia Coen wciąż rekrutują do nowego filmu
d5z35a7

Clancy Brown, Patrick Fischler, David Krumholtz i Fisher Stevens dołączyli do obsady najnowszego filmu Joela i Ethan Coenów "Hail Caesar!".

Obraz przedstawi losy Eddiego Manniksa, człowiek do rozwiązywania problemów gwiazd Hollywood. Postać Manniksa przypomina Freda Otasha, prywatnego detektywa, który w latach 50. gasił skandale związane z największymi nazwiskami światka filmowego.

W roli głównej zobaczymy George'a Clooneya. W obsadzie obrazu znaleźli się już ponadto Channing Tatum, Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Josh Brolin, Scarlett Johansson oraz Alden Ehrenreich. Teraz dołączyli do nich Clancy Brown, Patrick Fischler, David Krumholtz i Fisher Stevens. Brown wcieli się w aktora grającego w filmie o filmie. Trzej pozostali wymienieni sportretują scenarzystów, którzy przy okazji są także komunistami.

d5z35a7

Za reżyserię i scenariusz odpowiadają bracia Joel i Ethan Coenowie. Zdjęcia do filmu ruszają za miesiąc.

Brown ostatnio zagrał w serialu "Flash". Fischlera można było zobaczyć w komedii sensacyjnej "Agenci". Krumholtza obecnie widzowie polskich kin mogą podziwiać w dramacie "Sędzia". Natomiast Stevens ostatnio pojawił się w komedii "Grand Budapest Hotel".

d5z35a7

Podziel się opinią

Share

d5z35a7

d5z35a7