Trwa ładowanie...
polityka
12-01-2010 12:29

Była politykiem, a teraz będzie komentatorką telewizyjną

Była politykiem, a teraz będzie komentatorką telewizyjnąŹródło: ONS.pl
d3phbef
d3phbef

Sarah Palin, była gubernator Alaski, republikańska kandydatka na wiceprezydenta w wyborach z 2008 roku, na zostać komentatorką prawicowej telewizji Fox News.

Będzie się dzieliła swymi konserwatywnymi poglądami, komentując i analizując wydarzenia polityczne, także w portalu internetowym Fox, jego sieci radiowej i kablowym kanale biznesowym.

Od czasu do czasu będzie też prowadzić cykliczny program "Prawdziwe amerykańskie historie" (Real American Stories), który rusza w tym roku, a ma przedstawiać "prawdziwe, inspirujące historie ludzi, którzy uporali się z przeciwnościami losu".

"Gubernator Palin urzekła wszystkich, po obu stronach politycznego spektrum" - powiedział Bill Shine, wiceprezes Fox News ds. programowych, ciesząc się, że "jej dynamiczny głos" dołączy do ekipy tej stacji telewizyjnej.

d3phbef

Nie ujawniono na razie, kiedy Palin rozpocznie pracę komentatorki telewizyjnej i ile będzie zarabiać. Nie wiadomo też jeszcze, czy przeniesie się do Nowego Jorku, czy też będzie "dojeżdżać do pracy" z Alaski.

45-letnia Sarah Palin cieszy się ogromną popularnością w najbardziej konserwatywnych kręgach społeczeństwa amerykańskiego. W lipcu 2009 roku, na 17 miesięcy przed końcem kadencji, ustąpiła z urzędu gubernatora Alaski. W mediach pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat jej dalszej kariery zawodowej. Nie wykluczano nawet, że w 2012 roku może podjąć próbę ubiegania się o prezydenturę USA. W listopadzie powiedziała publicznie, że "prezydentury 2012 nie ma na ekranie jej radaru", ale nie wykluczyła "odegrania jakiejś roli" w następnych wyborach prezydenckich.

Wielki sukces odniosły jej wspomnienia "Going Rogue", opublikowane cztery miesiące po tym, gdy odeszła z urzędu gubernatora Alaski.

Sarah Palin (z domu Heath), z wykształcenia dziennikarka, jest byłą wicemiss Alaski. Należy do antyaborcyjnej organizacji feministycznej Feminists for Life. Ze swym mężem Toddem, Eskimosem, ma pięcioro dzieci. Jej najmłodszy syn Trig, urodzony w kwietniu 2008 roku, ma zespół Downa - choć wykryły to badania prenatalne, matka postanowiła utrzymać ciążę.

d3phbef

Zobacz także:

**[

SZOKUJĄCE ZAROBKI GWIAZD TVP ]( http://film.wp.pl/tyle-zarabiaja-w-tvp-6025284410012289g ) [

ONA URODZI DZIECKO BRATU! ]( http://film.wp.pl/tila-tequila-urodzi-dziecko-swojego-brata-6025284087915137g ) [

CO SIĘ STAŁO Z JEJ PIERSIAMI? ]( http://film.wp.pl/historia-znikajacych-piersi-sylwii-gliwy-6025284349604993g ) [

ANIA MUCHA: OD LOLITKI DO SEKSBOMBY! ]( http://aleseriale.pl/gid,5832,img,218340,fototemat.html ) **

d3phbef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3phbef