Trwa ładowanie...
Megafon.pl
katie holmes

Była żona Toma Cruise'a w ekranizacji bestsellera. Katie Holmes zagra w "Sekrecie"

Katie Holmes zagra w ekranizacji kontrowersyjnej książki "Sekret" autorstwa Rhondy Byrne, która sprzedała się w nakładzie 20 mln egzemplarzy.

Share
Była żona Toma Cruise'a w ekranizacji bestsellera. Katie Holmes zagra w "Sekrecie"
Źródło: Getty Images
d4jylzk

"Sekret" pióra Rhondy Byrne to poradnik, który podpowiada, jak ludzie mogą kontrolować wszechświat za pomocą swoich umysłów.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Polski opis przedstawia wydawnictwo następująco: "Książka pozwoli ci zdobyć szczęście i pieniądze, trwając przy tym w dobrym zdrowiu i przyjaźni ze wszystkimi. Zawiera wiele mądrości współczesnych nauczycieli - mężczyzn i kobiet, którzy dzięki niemu mogą teraz opowiadać o swoich własnych niezwykłych dokonaniach i doznaniach: przezwyciężaniu nieuleczalnych chorób i dolegliwości, zwalczaniu życiowych przeszkód i osiąganiu tego, co dla wielu wydaje się niemożliwe".

d4jylzk

Książka została przetłumaczona na 50 języków i sprzedała się na całym świecie w nakładzie 20 mln egzemplarzy. "Sekret" spoktał się też z wieloma krytycznymi głosami, sugerującymi, że "prawdy" zawarte w książce nie są nowe, a jej treść to pretensjonalny bełkot.

Film wyreżyseruje Andy Tennant, który pracował wcześniej m.in. przy "Dziewczynie z Alabamy" i "Hitchu: Najlepszym doradcy przeciętnego faceta". Scenariusz przygotuje Bekah Brunstetter ("Tacy jesteśmy"). W pisaniu uczestniczyć będą również sam Tennant oraz Rick Parks.

Akcja ma skoncentrować się na zapracowanej wdowie, która wychowuje troje dzieci. Po strasznej burzy kobieta zatrudnia złotą rączkę. Mężczyzna ma naprawić zniszczony dach, zamiast tego opowiada bohaterce o mocy wszechświata, dzięki której możemy osiągnąć wszystko, czego tylko zapragniemy.

Katie Holmes będzie można niedługo oglądać w filmie "Logan Lucky", którego światową premierę wyznaczono na sierpień.

Czy Tom Cruise zaręczył się z asystentką? Zobacz:

d4jylzk

Podziel się opinią

Share
d4jylzk
d4jylzk