Trwa ładowanie...

Casting do nowego filmu reżyserki ''Galerianek'' rozstrzygnięty

Casting do nowego filmu reżyserki ''Galerianek'' rozstrzygnięty
d3n1f1j
d3n1f1j

Casting do nowego filmu Katarzyny Rosłaniec Baby Blues, o którym informowaliśmy w listopadzie, rozstrzygnięty. Wybrano m.in. główną postać kobiecą – 17-letnią Magdalenę Berus z Rudy Śląskiej.

Spośród 6000 nadesłanych zgłoszeń komisja castingowa wybrała 100 osób, które zostały zaproszone na casting zorganizowany 18 i 19 grudnia w Warszawie. Decyzją jury, w skład którego weszła m.in. sama reżyserka Katarzyna Rosłaniec, główną rolę zdecydowano się powierzyć 17-letniej Magdalenie Berus z Rudy Śląskiej. W filmie wcieli się ona w postać Natalii – nastoletniej matki. Oprócz wyboru Magdy, komisja zdecydowała się obsadzić również dwie dodatkowe role epizodyczne. Otrzymały je 19-letnia Martyna Grzenkowicz, studentka Dziennikarstwa ze Społecznej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie oraz 16-letnia Martyna Nowak z Kcyni, uczennica gimnazjum.

Autorka wielokrotnie nagradzanego młodzieżowego przeboju “Galerianki” przedstawia poruszającą historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką… Dlaczego zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Być może odpowiedź kryje się w tym, co piszą nastolatki na internetowych forach? A może chce dziecka, żeby samej mieć kogoś do kochania? Dystrybutorem filmu Katarzyny Rosłaniec Baby Blues jest Kino Świat.

d3n1f1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n1f1j