Trwa ładowanie...
dyi280r

Chajzer zagra w "Plagach Breslau" Vegi. Według internautów przypomina... znanego polityka

W sieci pojawiło się zdjęcie z planu. Fani Chajzera natychmiast zauważyli niezwykłe podobieństwo między dziennikarzem a Ryszardem Petru. Też to widzicie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarz prowadzi programy rozrywkowe, bierze udział w reklamach i gra w filmach
Dziennikarz prowadzi programy rozrywkowe, bierze udział w reklamach i gra w filmach (East News)
dyi280r

Najnowsza produkcja Patryka Vegi, "Plagi Breslau", wciąż powstaje, ale już jest o niej bardzo głośno. A to ze względu na nietypową rolę Grabowskiego, a to z powodu kompletnej zmiany wizerunku Kożuchowskiej i innych znanych gwiazd. Teraz okazuje się, że ogolona głowa mamy Boskiej z "Rodzinki.pl" to nie wszystko, na co mogą liczyć wielbicie Vegi. Wyszło bowiem na jaw, że w filmie pojawi się dziennikarz, który od lat współpracuje ze stają TVN, Filip Chajzer.

W sieci można zobaczyć zdjęcie Chajzera otoczonego panami w garniturach. Podpis mówi wszystko: "Faceci w czerni. Filip Chajzer jako Szef ABW w nowym filmie Patryka Vegi 'Plagi Breslau' #plagibreslau #patrykvega #showmax".

dyi280r

Udziałem w produkcji pochwalił się też sam Chajzer. Napisał: "Pierwszy film, w którym nie gram samego siebie. Pan Vega to jednak odważny człowiek #plagibreslau #patrykvega #kameraakcja".

Nie wszyscy internauci przyjęli udział Chajzera w projekcie Vegi z radością. Niektórzy wytknęli dziennikarzowi, że pojawi się w filmie wątpliwej jakości. Inni skupili się na fotografii, porównując Filipa do innych znanych Polaków:"Trochę jak Chajzer, ale trochę jak młody Szczęsny", "Myślałam ze to Ryszard Petru".

dyi280r

Co wy na to? Czekacie na "Plagi Breslau"?

dyi280r

Podziel się opinią

Share

dyi280r

dyi280r