Trwa ładowanie...

Channing Tatum i Jonah Hill tylko dla dorosłych

Share
Channing Tatum i Jonah Hill tylko dla dorosłych
dr1dv03

W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź filmu "22 Jump Street", czyli kontynuacji komedii z 2012 roku, która była przeróbką popularnego serialu z *Johnnym Deppem sprzed lat. Zwiastun przeznaczony jest tylko dla dorosłych widzów.*

Oryginalna produkcja realizowana była w latach 1987-1991 i opowiadała o policjantach rozpracowujących sprawy kryminalne wśród młodych. Depp zagrał w ponad 80 odcinkach.

W filmie "21 Jump Street" z 2012 roku główni bohaterowie musieli wcielić się w licealistów. W "22 Jump Street" oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) będą mieli za zadanie nie tylko rozprawić się z bandytami, ale i z samymi sobą. Ich dotychczasowe partnerstwo zostanie wystawione na próbę. Czy będą potrafili zbudować dojrzałą przyjaźń?

dr1dv03

Za kamerą sequela stanęli Phil Lord i Christopher Miller. Autorami scenariusza są Michael Bacall i Oren Uziel. W produkcji grają również Ice Cube, Nick Offerman, Amber Stevens, Jillian Bell i Craig Roberts.

Z przeznaczonym tylko dla dorosłych widzów zwiastunem można zapoznać się pod tym adresem. Zapowiedź zawiera kilka scen z imprez dla nastolatków, nawiązujących do obrazu "Spring Breakers", oraz jeszcze więcej przekleństw, które padają szczególnie często z ust szefa Schmidta i Jenko, czyli Ice Cube'a.

Komedia z udziałem Channinga Tatuma i Jonah Hilla trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 13 czerwca.

dr1dv03

Podziel się opinią

Share
dr1dv03
dr1dv03