Trwa ładowanie...

''Child 44'': Gwiazdor ''Dochodzenia'' wrogiem Toma Hardy'ego

Share
''Child 44'': Gwiazdor ''Dochodzenia'' wrogiem Toma Hardy'ego
d38pe62

*Joel Kinnaman, znany m.in. z serialu "Dochodzenie", prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "Child 44".*

Obraz powstanie w oparciu o powieść Toma Roba Smitha znaną w Polsce pod tytułem "Ofiara 44". Dzieło przedstawia historię Lwa Demidowa (Tom Hardy), oficera KGB żyjącego w stalinowskiej Rosji, który gorliwie i z przekonaniem o słuszności podejmowanych działań tropi zdrajców i przeciwników panującego systemu. Pewnego dnia jednak dowiaduje się o serii zabójstw dzieci. Narażając się swoim zwierzchnikom, bohater podejmuje śledztwo na własną rękę, aby rozwikłać straszliwą zagadkę.

Kinnaman jest kandydatem do roli morderczego i ambitnego przeciwnika Hardy'ego. W filmie ma również wystąpić Noomi Rapace - jako tajemnicza żona Demidowa.

d38pe62

Za kamerą staje Daniel Espinosa ("Safe House"). Autorem scenariusza jest Richard Price ("Okup", "Ślepy zaułek"). Za produkcję odpowiadają Ridley Scott i Michael Costigan.

Kinnamana czekają miesiące intensywnej pracy. Wkrótce aktor powróci na plan "Dochodzenia" - ruszają bowiem zdjęcia do trzeciego sezonu. Z Liamem Neesonem (jako jego syn) wystąpi w thrillerze kryminalnym "All Nighter" (wcześniej znanym pod tytułem "Run All Night"). W przyszłym roku gwiazdora zobaczymy również w nowej wersji filmu "RoboCop".

d38pe62

Podziel się opinią

Share
d38pe62
d38pe62