Trwa ładowanie...
chloë sevigny
19-05-2016 03:04

Chloë Sevigny o molestowaniu seksualnym i podwójnych standardach w Hollywood

Chloë Sevigny o molestowaniu seksualnym i podwójnych standardach w Hollywood
dt18kck
dt18kck

Na festiwalu w Cannes - w czasie jednej z dyskusji panelowych na temat sytuacji kobiet w Hollywood - Chloë Sevigny przyznała, że zdarzało się jej być stawianą przez mężczyzn w bardzo niekomfortowych sytuacjach.

Aktorka przyznała, że trzech znanych reżyserów "przekroczyło granicę" w czasie przesłuchań do ról, o które się ubiegała. - Odbywałam rozmowy pt. "A co po tym robisz", a także "Chcesz iść na zakupy i przymierzyć trochę ciuchów. Kupię ci je. W przymierzalni" - mówiła. - Granice były przekraczane.

- Od pewnego reżysera usłyszałam, że powinnam bardziej pokazywać swoje ciało i nie czekać, aż będę tak stara jak pewna aktorka, która właśnie rozebrała się w filmie. Że powinnam teraz grać nago - dzieliła się swoimi doświadczeniami Chloë Sevigny.

dt18kck

W żadnym przypadku aktorka nie dostała roli. - Gdy jest się młodym i łatwowiernym, i bardzo chce się dostać jakąś rolę, to może być kusząca droga - stwierdziła gwiazda. - Ale mam nadzieję, że jednak nie.

Chloë Sevigny nie nadała jednak swoim doświadczeniom etykiety "molestowania seksualnego". - To Hollywood - stwierdziła. - Czy to było molestowanie seksualne? To nośne sformułowanie.

Niemniej aktorka podkreśliła, że w Hollywood nie brakuje podwójnych standardów. - Gdy na planie kobieta staje się odrobinę bardziej emocjonalna, albo żarliwa, natychmiast przylepia się jej etykietę histeryczki czy wariatki. Potem trudno jej dostać angaż - komentowała codzienność Hollywood Chloë Sevigny. - Mężczyzna za to jest dziki, nieujarzmiony. Tak bardzo kochani są szaleni reżyserzy.

dt18kck
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt18kck