Trwa ładowanie...
christian bale
16-07-2014 12:03

Christian Bale zamiast Leonardo DiCaprio

Christian Bale zamiast Leonardo DiCaprio
d3mtmsh
d3mtmsh

Christian Bale ma zagrać główną rolę w obrazie "The Deep Blue Good-By", po tym, jak Leonardo DiCaprio zrezygnował z udziału w projekcie.

Film będzie ekranizacją pierwszej z serii książek pióra Johna MacDonalda. Bohaterem 21 tomów jest Travis McGee, beztroski kawaler mieszkający na łodzi na Florydzie i trudniący się odzyskiwaniem utraconej przez jego klientów własności i pieniędzy. Większość powieści MacDonalda powstało w latach 60. i 70. W tytułach wszystkich książek występują kolory.

W "The Deep Blue Good-by" Travis wyrusza na poszukiwanie skarbu, który ukryty został przez pewnego żołnierza tuż po zakończeniu II wojny światowej.

Według oryginalnych planów główną postać miał zagrać Leonardo DiCaprio, ale wycofał się z projektu ze względu na zbyt napięty grafik. Aktor pozostał jednak na stanowisku producenta filmu. W głównego bohatera ma natomiast wcielić się Christian Bale, jednak jak na razie nie padła jeszcze żadna oficjalna propozycja ze strony producentów dzieła.

Za kamerą obrazu stanie James Mangold ("Wolverine", "Spacer po linie"). Zanim Mangold zgodził się objąć stanowisko reżysera, z projektem wiązane były takie nazwiska, jak Oliver Stone i Paul Greengrass.

Christian Bale zagrał ostatnio w filmie "Exodus: Bogowie i królowie" Ridleya Scotta. Polska premiera obrazu odbędzie się w styczniu 2015 roku.

d3mtmsh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mtmsh