Trwa ładowanie...
christopher walken

Christopher Walken w klipie hipiersoniK

Share
Christopher Walken w klipie hipiersoniK
Źródło: megafon.pl
d2rnw7z

*Christopher Walken pojawił się w kolejnym teledysku. Tym razem polskiej formacji hipiersoniK. Pośrednio, gdyż klip jest autorską wariacją na temat filmu "Communion".*

Aktora mogliśmy podziwiać w klipach Madonny czy Fatboy Slima. Tym razem jest bohaterem filmiku zrealizowanego do utworu "Elektryczna mrówka". Pośrednio, gdyż klip jest autorską wariacją na temat produkcji science fiction "Wspólnota" ("Communion"). Projekt został zaaprobowany przez reżysera obrazu, Philippe'a Morę, a z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

hipiersoniK od początku współpracuje ze światem filmu. W 2012 roku światowej sławy reżyser i operator filmowy, Sławomir Idziak, zaprosił grupę do udziału w festiwalu Film Spring Open. Przed kilkoma miesiącami teledysk do antykorporacyjnej piosenki "Zwolniony" autorstwa duetu Drobczyk+Kopaniszyn wygrał Grand Prix Yach Film Festiwalu 2013. Zespół grywa też muzykę na żywo do niemych filmów, a w koncertowych wizualizacjach bazuje m.in. na kultowym filmie Ridleya Scotta "Łowca androidów".

Członkowie grupy od kilku lat pracują też z Philippe'm Morą, australijskim reżyserem, w którego filmach grali m.in. Dennis Hopper, Christopher Walken i Alan Arkin. Zespół ma w planach stworzenie spektaklu audiowizualnego na podstawie filmu Mory "Skowyt 3".

"Elektryczna Mrówka" promuje wydaną w 2013 roku debiutancką płytę hipiersoniK, "Czarna Skrzynka".

d2rnw7z

Podziel się opinią

Share
d2rnw7z
d2rnw7z